Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

adresownik.ep.com.pl

Moderator: Jacek Bogusz

MDz
-
-
Posty: 365
Rejestracja: 29 mar 2003, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

adresownik.ep.com.pl

Postautor: MDz » 18 mar 2008, o 18:44

Blisko rok temu przefiltrowałem swoje BookMarki®, wybrałem z nich firmy mające w PL jakiś związek z szeroko pojętą elektroniką (produkcyjnie lub handlowo) i zebrałem je w postaci ADRESOWNIK-a

Niestety od tegoż czasu serwis leży odłogiem i nie może się doczekać finalizacji. Zatem spróbujcie poużywać go w takiej postaci jaka jest - być może komuś ułatwi życie. A jeśli przy okazji zdarzy mu się wywołać pozytywny odzew to (również "byc może" ;-> ) będę miał doping aby przekształcić istniejącą protezę w działający serwis z prawdziwego zdarzenia.

Na razie baza danych może zawierać sporo błędów, wyszukiwarka znajdować to co chce a nie to co powinna, itp., więc całość nie za bardzo nadaje się do oficjalnej publikacji. Ale w prywatnym, "forumowym" gronie możecie ją pomolestować.

Tylko nie strzelajcie od razu do autora - zrobił co mógł ;-)

--
MDz

Wróć do „Poszukuję / kupię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości