Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Zdesperowany szuka sch. zegara sterującego lampami ulicznymi

Moderator: Jacek Bogusz

suharinho
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 1 wrz 2005, o 21:45
Lokalizacja: Leśna
Kontaktowanie:

Zdesperowany szuka sch. zegara sterującego lampami ulicznymi

Postautor: suharinho » 1 wrz 2005, o 21:53

Pomocy!!!!
Mam oddać projekt zegara sterującego lampami ulicznymi (z kalendarzem) na niedzielę rano 4 wrzesnia (sobota wieczór). Próbuje coś sklecić, lae za cienki jestem w te klocki. Błagam o pomoc, potrzebuję schemat takiego układu (i ewentualnie jeszcze algorytm działania).
Pozdrawiam
Przemek

Czajnik
-
-
Posty: 264
Rejestracja: 17 cze 2004, o 15:40
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Czajnik » 3 wrz 2005, o 08:06

hehe człowieku na 4 wrzesnia?? to zdajesie jutro jest... sam schemat to w sumie nie problem po to przekażnik i procesor z ewentualnie zegaarem czasu rzeczywistego.... ael jeszcze zostaje napisanie i preztestowanie programu no i zbudowanie urządzenia...... moim zdaniem na jutro to niewykonalne.. no może w 2 osoby jakby nie przespał nocy.... i miał urzadzenia do robienia płytek... itd... :D współczuje....

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 3 wrz 2005, o 09:41

No wiesz... Temat byl zalozony pierwszego, a wiec mial 3 dni :lol:

A pozatym widzialem juz gdzies taki temat na poczatku wakacji zdajsie, nie wiem czy to nie bylo tego samego autora :D

Moim skromnym zdaniem to jedyne wyjscie "wyrobienia" sie z terminem, to marna szansa ze uda Ci sie znalezc i kupic gotowy projekt (o ile ktos go posiadajacy bedzie wogole chcial - i mogl - cos takiego sprzedac).

Czajnik
-
-
Posty: 264
Rejestracja: 17 cze 2004, o 15:40
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Czajnik » 3 wrz 2005, o 09:54

Cały projekt.. :P z gotwoym urzadzeniem... jak to ma być szkolna ppraca to wolałbym chyba dostać pałe:P przeiceż to bedie ze 2 tysiące kosztować :P hehe ale tak czy inaczej powodzenia życze szukającemu :)

[ Dodano: 03-09-2005, 11:03 ]
A tak poważnie i beż wyśmiewania to napisz do mnie prywatnie to może coś uradzimy... :P

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 3 wrz 2005, o 11:42

Niom ja tez wcale nie powiedzialem ze tanie wyjscie, tylko jedyne moim zdaniem wyjscie umozliwiajace wyrobienie sie z terminem.

Co do tej paly... skoro to na teraz, to raczej nie szkolna, tylko zaliczenie na studiach. Zawsze mozna sie o warunek jeszcze starac ;) (ale tu moze sie prowadzacy stac upierdliwy - no i nie zawsze mozna go wziac), a inaczej to pozostaje powtarzanie semestru (przynajmniej na mojej bylej).

awatar100
-
-
Posty: 415
Rejestracja: 27 cze 2003, o 07:55
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: awatar100 » 3 wrz 2005, o 14:59

uC+Zegar na PFC + uklad wykonawczy ... co to za filozofia ?

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 3 wrz 2005, o 15:25

uC+Zegar na PFC + uklad wykonawczy ... co to za filozofia ?
Dla kogos kto zamiast sie uczyc przespal semestr i wakacje, a moze i wiecej, a nagle musi sie tego nauczyc, wykonac, napisac i przetestowac w 3 dni (a teraz to juz 12h) to uwierz mi... jest problem. Niezaleznie od skomplikowania (czy moze raczej prostoty) ukladu.

rejestr007
-
-
Posty: 35
Rejestracja: 20 mar 2004, o 14:16
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Postautor: rejestr007 » 3 wrz 2005, o 22:12


Wróć do „Poszukuję / kupię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości