Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Jaki pierwszy smartfon do 600zł?

Moderator: Jacek Bogusz

Awatar użytkownika
Darlington
-
-
Posty: 574
Rejestracja: 12 lis 2007, o 18:18
Lokalizacja: stąd!

Jaki pierwszy smartfon do 600zł?

Postautor: Darlington » 20 lip 2012, o 20:32

Witam.
Mam do dyspozycji ok. 600 zł do wydania.
Chcę kupić nowy (w sensie nieużywany a nie wydany w tym kwartale Very Happy) smartfon. Jestem w tym temacie kompletnym laikiem, mój telefon ma już prawie 4 lata i jakoś przespałem erę smartfonów.
Dlatego proszę o radę co wybrać.

Moje wymagania:
1) dobry aparat foto (Auto-Focus), co najmniej 3 Mpix
2) wyświetlacz dotykowy co najmniej 3 cale, im większy tym lepszy
3) 4G, HSDPA/HSUPA lub HSPA/HSPA+, generalnie chodzi o szybką transmisję pakietową z Internetu
4) dobrej jakości odtwarzacz muzyczny i słuchawki
5) długi czas trzymania na baterii
6) system - Android? Nie znam się, ale chyba Android najlepszy

Zdaję sobie sprawę, że wymieniłem niekiedy sprzeczne wymagania, ale pewnie uda się znaleźć złoty środek.
Górna granica to ok. 600zł, jak już mówiłem używane modele mnie nie interesują.

Doradźcie coś, z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
brun
-
-
Posty: 125
Rejestracja: 28 mar 2012, o 09:48

Re: Jaki pierwszy smartfon do 600zł?

Postautor: brun » 20 lip 2012, o 23:52

Ja sobie kupiłem ostatnio RBM One, czyli taki podrasowany ZTE Blade i jestem bardzo zadowolony z zakupu

Cena 350 zł(allegro), telefon nowy, z gwarancją, spełnia wszystkie te warunki które wymieniłeś oprócz Dobrej jakości słuchawek, ale te pewnie można jakieś lepsze w późniejszym czasie dokupić ;)

A co do baterii, to raczej przy dużych wyświetlaczach(w tych kategoriach cenowych) nie ma - maks 2 dni pracy przy normalnym użytkowaniu :)

zidane
-
-
Posty: 251
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Re: Jaki pierwszy smartfon do 600zł?

Postautor: zidane » 28 paź 2021, o 13:40

Poszukuję telefonu w cenie 1000-2000 zł. Głównie zależy mi na dobrym aparacie. Miałem zdecydować się na RN 10 pro, ale widzę, że polecacie realme 8 pro. Zauważyłem, że mocno polecany jest Oppo reno 5 ale recenzje są raczej średnie.

cezik
-
-
Posty: 508
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Re: Jaki pierwszy smartfon do 600zł?

Postautor: cezik » 29 paź 2021, o 07:04

Nie ma idealnego telefonu nawet we flagowcach, a w średniakach jest jeszcze gorzej. Żyjemy w czasach, gdzie 2tyś to przedział klasy średniej, z aspiracjami na niższą. W wielu kwestiach trzeba iść na ustępstwa. Także oprócz wymienionego przez Ciebie zobacz Sobie jeszcze Motorole Edge 20Lite, ale jest na mediateku, albo Lekko ponad budżet Edge 20. Swieżaczki od Motoroli

Jeśli chodzi o dobry sklep do kupna, polecam media markt: https://coupondojo.pl/kupony-rabatowe/media-markt W ostatnim czasie w sklepie było sporo dobrych promocji na smartfony.

Wróć do „Poszukuję / kupię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości