Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Wyważarka stołowa do wirników

Moderator: Jacek Bogusz

Franek
-
-
Posty: 46
Rejestracja: 24 lut 2006, o 21:34
Lokalizacja: Ustroń

Wyważarka stołowa do wirników

Postautor: Franek » 4 paź 2018, o 16:48

Sprzedam małą stołową wyważarkę do wirników. Wyważarka przeznaczona jest m.in. do zastosowania w warsztacie zajmującym się przezwajaniem wirników małych silników od elektronarzędzi i sprzętu AGD, a także do wyważania innych niewielkich elementów obrotowych.

Część mechaniczna to typowy układ watometrycznej wyważarki podkrytycznej (czyli na tzw. "sztywnych podporach"). Laserowy czujnik służy do śledzenia refleksyjnego znacznika naniesionego na powierzchnię wirnika. Napęd pasowy obwodowy badanego wirnika zapewnia silnik o regulowanej prędkości obrotowej.

W części elektronicznej oprócz układu elektronicznego wyważarki wbudowany komputer sterujący pomiarami, obliczeniami i wyświetlaniem wyników.

Prezentowanie wyników na ekranie LCD wektorowe, w postaci wykresów biegunowych pokazujących położenie i wielkość niewyważenia w 2-ch płaszczyznach.

Zastosowana w tym urządzeniu tzw. "watometryczna zasada pomiaru" zapewnia najwyższą selektywność pomiaru, odporność na drgania zakłócające (pochodzące od napędu, tarcia czopów o podpory, itp.). Metoda ta zapewnia czułość pomiaru wymaganą przy pomiarach niewyważenia wirników wysokoobrotowych.
Zainteresowanym wyślę zdjęcia.
Cena 8500.-zł

Wróć do „Oferuję / sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość