Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Szukam programu Skryptorium

Moderator: Jacek Bogusz

rotab
-
-
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2012, o 13:35

Szukam programu Skryptorium

Postautor: rotab » 5 lip 2012, o 13:53

Witam wszystkich

Lata temu w EP był publikowany opis jak wykonać programator uniwersalny PUNCH pracujący w oparciu o skrypt. Po latach muszę odczytać nietypowy moduł z EPROM'ami ale niestety zarówno u mnie jak i u autora tego projektu pady dysków załatwiły sprawę. Podobno wszystko opublikowano na CD-EP 10/2004B. Jeżeli ktokolwiek ma ten program to proszę o informację.
Z góry dzięki.

rotab

ar
-
-
Posty: 56
Rejestracja: 30 maja 2007, o 19:44
Lokalizacja: poznań

Re: Szukam programu Skryptorium

Postautor: ar » 6 lip 2012, o 13:44

Sprawdziłem - faktycznie jest. Jeżeli kontaktowałeś się z autorem i nie ma nic przeciwko, a i redakcja EP nie bedzie miała pretensji mogę udostępnić.

rotab
-
-
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2012, o 13:35

Re: Szukam programu Skryptorium

Postautor: rotab » 8 lip 2012, o 15:42

Dzięki za szybką odpowiedź. Jeżeli to możliwe to na priv wszystko co dotyczy tegoż PUNCH'a, za wyjątkiem dokumentacji typu schematy, płytki PCB, artykuły na temat konstrukcji itd. Najbardziej zależy mi na Skriptorium i ewentualnie plikach skryptów (*.skp jak pamietam). W poniedziałek lub wtorek porozmawiam telefonicznie z autorem i zapytam czy chce swój własny produkt (jego strona www.ars.info.pl), ale już w wersji finalnej (pliki źródłowe też stracił).
Pozdrowienia
rotab

rotab
-
-
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2012, o 13:35

Re: Szukam programu Skryptorium

Postautor: rotab » 13 lip 2012, o 07:11

Witam.
Delikatnie chciałem się przypomnieć. Wszystkie informacje co i jak w rozmowie z autorem podałem w mailu na priv.
rotab

rotab
-
-
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2012, o 13:35

Re: Szukam programu Skryptorium

Postautor: rotab » 17 lip 2012, o 04:16

Dzięki za wszystko. Jak wcześniej było ustalone prześlę to w całości do autora. Jeszcze rza dziękuję. Wątek w tym momencie uważam za zamknięty.
rotab

Wróć do „Oferuję / sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości