Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

mini wiertarka - czy ta dobra będzie?

spec
-
-
Posty: 32
Rejestracja: 20 gru 2003, o 00:33
Lokalizacja: Centrum

mini wiertarka - czy ta dobra będzie?

Postautor: spec » 29 gru 2003, o 00:54

Obrazek
co możecie powiedzieć o tej wiertarce, czy opłaca się na nią "wyżucić" 53.40 zł.?
No i jeszcze do tego będzie trza dokupić zailacz za trzy dychy...
PS.oferta tej wiertarki dostępna jest w cyfroniku (www.cyfronik.com.pl)

czarutek

Postautor: czarutek » 29 gru 2003, o 18:57

www.tme.pl/arts2/narzedzia2/narz347.html
Chyba taka sama, a droższa.
Tyle mniej więcej taka wiertarka kosztuje. Plus zasilacz. Nic tańszego w tej jakości raczej nie znajdziesz.
Moim zdaniem warto, ale upewnij się w Cyfronice że cena jest aktualna.

Cane9
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 20 sty 2004, o 17:56

Postautor: Cane9 » 20 sty 2004, o 18:43

Polecam ja sam z niej korzystam w warunkach amatorskich jest dobra. A zasilacz regulowany mozesz zrobić sam na LM 78xx

Ktoś#1
-
-
Posty: 17
Rejestracja: 19 sty 2004, o 03:09
Lokalizacja: Sanok
Kontaktowanie:

Postautor: Ktoś#1 » 23 sty 2004, o 02:40

Ja stosuje dużą wiertarko-wkrętarkę BOSCH 12V jest uniwersalna do wiercenia (0,5-12mm) wkręcania śrubek, wkrętów, a wywiercenie w płytce 40 otworów pod scalaka nie stanowi problemu, wszystkie małe wiertarki leżą od lat gdzieś w pudle nawet nie wiem gdzie bo nigdy nie używam, Jedyna wada to że jest droga około 300zł, ale są dużo tańsze wiertarko-wkrętarki np. http://www.nomi.com.pl/produkt.php?idpr=28191 i masz urządzenie uniwersalne! Nie kupuj wysyłkowo bo obciążysz się kosztami wysyłki, ale pochodź po sklepach, supermarketach i na pewno coś koło 50zł znajdzesz!

Awatar użytkownika
MirTEK
-
-
Posty: 14
Rejestracja: 5 lut 2004, o 12:44
Lokalizacja: Gold
Kontaktowanie:

Postautor: MirTEK » 5 lut 2004, o 13:02

Wiertarka ta madaje się do wielu prac mini, używam jej osobiście, ale jeśli prowadzisz prace często to lepiej kupic wiertarkę o większej mocy, wtedy cięcie za pomocą mini tarcz szlifierskich nie będzie katorgą a przyjemnością. Do samego wiercenia, szlifowania nadaje się znakomicie ale cięcie wymaga większej mocy. Polecam wiertarki Donau w cenie ok 150zł.
Obrazek
<br>
lub firmy PROXXON w cenie ok 220zł
Obrazek

rdt
-
-
Posty: 87
Rejestracja: 20 sie 2003, o 18:03
Lokalizacja: 100km od Wawy

Postautor: rdt » 9 lut 2004, o 22:56

a ja polecam cos co mam ja - jest to szlifierka reczna z Toya
uchwyt identyczny moc -150 wat nie ma plytki ktora by sie oparla nie jest znowu az takie ciezkie i spokojnie da sie operowac
Ta co ja pokazales to IMHO - nie warta pieniedzy ktore za nia wolaja

Wróć do „Serwis urządzeń elektronicznych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości