Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

tym razem laptop Lenovo y530 ideapad

Awatar użytkownika
Marcin.K
-
-
Posty: 43
Rejestracja: 1 lip 2011, o 12:47

tym razem laptop Lenovo y530 ideapad

Postautor: Marcin.K » 26 sie 2013, o 12:50

Cześć,
co jakiś czas, któryś znajomy pyta mnie o to, czy nie mam mu kogo polecić do naprawy jakiegoś sprzętu elektronicznego. Ostatnio był wzmacniacz od Audi... który chyba w końcu, po kilku miesiącach (bo znów działał) dostanę do zabawy, a teraz jest laptop.

Lenovo ideapad y530 - nie włącza się. Ja nie mam ani czasu, ani ochoty nawet oglądać tego komputera, a poza i tak, korzystając z posiadanych narzędzi nic bym z tym nie zrobił. Natomiast kolega uparcie nalega, bym mu kogoś polecił.
Stąd moje pytanie: czy ktoś ma ochotę się zająć obejrzeniem komputera i zdiagnozowaniem, a być może także naprawieniem usterki, za odpowiednie wynagrodzenie? A może ktoś chce polecić jakiś godny zaufania serwis komputerowy?

Nie chcę kolegi wysyłać na drzewo, a sam nie mam żadnych zaznajomionych serwisów. Kolega jest z Warszawy, ale bywa też w Bydgoszczy i pewnie chętnie laptop dostarczy do rąk własnych. Jeśli jest ktoś chętny, mogę przekazać numery telefonów i się dogadacie. Alternatywnie proszę o polecenie jakiegoś serwisu komputerowego.
Z góry dziękuję.

Wróć do „Serwis urządzeń elektronicznych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości