Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

DVD Manta 028

maniankowski
-
-
Posty: 9
Rejestracja: 2 maja 2009, o 07:06
Lokalizacja: Jaworzno

DVD Manta 028

Postautor: maniankowski » 2 maja 2009, o 07:12

Po błędnym zaktualizowaniu DVD Manta 028, brak reakcji. Czy jako zupełny amator, mogę sobie z tym poradzić? :612:

Awatar użytkownika
ZbeeGin
-
-
Posty: 170
Rejestracja: 3 kwie 2003, o 10:10
Lokalizacja: Metropolia Katowice

Postautor: ZbeeGin » 2 maja 2009, o 15:22

Trzeba wylutować kość Flash i w programatorze z przelotką TSSOP zaprogramować nowym wsadem. Jako amator nie posiadający stempla lub lutownicy HotAir masz marne szanse na poprawne wylutowanie i ponowne wlutowanie tej kości.

maniankowski
-
-
Posty: 9
Rejestracja: 2 maja 2009, o 07:06
Lokalizacja: Jaworzno

Dzięki

Postautor: maniankowski » 2 maja 2009, o 16:34

Jesteś gość. Dziękuję za odpowiedż, choć przyznam, że miałem nadzieję. Odarłeś mnie z niej, ale nie muszę na wszystkim się znać. Miłego wykenda.

Dodano po chwili namysłu:

Jestem świeży, jak ogórek. Nie wiem, czy wolno ale zapytam. Mieszkam we wsi Jaworzno, ale do metropolii Katowice mam niedaleko. Czy byłbyś w stanie to zrobić?
Ostatnio zmieniony 2 maja 2009, o 18:55 przez maniankowski, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ZbeeGin
-
-
Posty: 170
Rejestracja: 3 kwie 2003, o 10:10
Lokalizacja: Metropolia Katowice

Postautor: ZbeeGin » 26 maja 2009, o 11:04

Niestety Serwis (a byliśmy serwistem manty) został zamknięty. Obecnie nie mam już możliwości by ten sprzęt postawić na nogi.

Wróć do „Serwis urządzeń elektronicznych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości