Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Wduszone gniazdo usb

malwinka1225
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2008, o 21:07
Lokalizacja: Poznań

Wduszone gniazdo usb

Postautor: malwinka1225 » 28 mar 2008, o 21:11

MAm Mp4 Xlife model: X81. Niechcacy jak podlaczalam je do komputera to wdusilam gniazdo usb. no i cos tam sie chyba urwalo , cos jest wygiete... I nie wiem czy idzie takie cos naprawic? Jak tak to ile to moze kosztowac i czy wogle sie oplaca. kompletnie sie na tym nie znam wiec chcialam sie najpierw czegos dowiedziec. Moze trzeba kupic nowe gniazdo, ale czy to sie tam da pozniej jakos wmontowac? Prosze o odpowiedz ;)

Awatar użytkownika
piotr_go
-
-
Posty: 159
Rejestracja: 27 sie 2004, o 12:18
Lokalizacja: far far away

Postautor: piotr_go » 29 mar 2008, o 12:19

Cóż, prawdopodobnie już po gwarancji więc rozkręć(albo daj komuś żeby to zrobił) i podeślij pare fotek tego miejsca gdzie było gniazdko i samego gniazda. Zobaczymy co i jak. Jeżeli ścieżki będą całe to z naprawą nie będzie większego problemu.

malwinka1225
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2008, o 21:07
Lokalizacja: Poznań

:)

Postautor: malwinka1225 » 17 maja 2008, o 07:59

Sorry ze nie dodalam tych fotek ale nie mialam czasu :( A jesli chodzi o MP4 to dowiedzialam sie ze ktos moze mi je naprawic ale jak bede miala jakies uszkodzone mp4 zeby ten ktos mogl z niego wyciagnac gniazdo usb i wkrecic je do mojego. I mam takie pytanie czy to moze byc z jakiegokolwiek mp4 to gniazdo usb? Czy wszystkie mp4 maja takie same? Nie znam sie to pytam. I jeszcze jedno pytanie moze zamiast naprawiac to gniazdo mozna bylo zrobic jakies przejscie ze bylo by ono np w gniezdzie dosluchawek czy cos takiego? Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
piotr_go
-
-
Posty: 159
Rejestracja: 27 sie 2004, o 12:18
Lokalizacja: far far away

Postautor: piotr_go » 17 maja 2008, o 08:45

Nie każde gniazdo będzie pasować, przejścia na słuchawki też nie można.

Awatar użytkownika
Grysek
-
-
Posty: 18
Rejestracja: 14 kwie 2008, o 13:43
Lokalizacja: Limanowa

Postautor: Grysek » 17 maja 2008, o 15:02

To jest gniazdo mikroUSB czy zwykłe czy jeszcze jakieś inne??

Wróć do „Serwis urządzeń elektronicznych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 112 gości