Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

PS2 model SCPH-50004 - nie działa.

Foreverbecome0
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2008, o 16:50
Lokalizacja: M.O

PS2 model SCPH-50004 - nie działa.

Postautor: Foreverbecome0 » 27 lut 2008, o 16:54

Witam
Więc tak posiadam konsole ps2 (model: SCPH-50004 model płyty głównej GH-026) ale ja uszkodziłem w następujący sposób obydwa kanały (dźwięk), obraz normalnie podłączony do TV, zostały podłączone do wzmacniacza ale w wyniku niefortunnego wypadku masa któregoś z kanałów dotknęła radiatora na którym było -40V i konsola padła teraz jak włączam tylny przełącznik na pozycje 1 to włącza sie tylko wiatrak który kręci sie z większą prędkościom niż zwykle żadna dioda sygnalizująca o stanie konsoli z przodu sie nie świeci tacka także sie nie wysuwa nie ma żadnego obrazu zapewne napięcie 40V uszkodziło płytę główna ale co mogło paść czy laser mógł zostać także uszkodzony? bezpiecznik na zasilaczu jest dobry podobno na płycie głównej też są bezpieczniki tylko nie wiem gdzie i jak wyglądają, czy warto oddać do naprawy czy samemu coś zadziałać? ?? za odp z góry thx

Pozdrawiam

Wróć do „Serwis urządzeń elektronicznych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości