Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Tonsil Altus 75 - naprawa

sZfedo
-
-
Posty: 16
Rejestracja: 18 lip 2007, o 19:44
Lokalizacja: Poznań

Tonsil Altus 75 - naprawa

Postautor: sZfedo » 3 paź 2007, o 18:59

MAM dwie kolumny TOnsil Altus 75. ZNalazlem je w piwnicy i niestety jedna jest niesprawna. Ma uszkodzone dwa glosniki. Jak je wymienic i gdzie je kupic i za ile? Dzieki za porady :))
Obrazek
Załączniki
tonsil.jpg
tonsil.jpg

henry1
-
-
Posty: 59
Rejestracja: 17 paź 2005, o 19:57
Lokalizacja: Poznań

Postautor: henry1 » 3 paź 2007, o 20:08

Witam

Kup takie same jak były w sklepie Tonsil.
Inne mogą niekoniecznie zagrać jak oryginały.
Pzdr

sZfedo
-
-
Posty: 16
Rejestracja: 18 lip 2007, o 19:44
Lokalizacja: Poznań

Postautor: sZfedo » 4 paź 2007, o 18:21

Posprawdzalem ceny glosnikow i GDN 25/40/3 kosztuje okolo 120 zl czy jest jakis tanszy zamiennik?

Awatar użytkownika
Piotreek
-
-
Posty: 59
Rejestracja: 8 sty 2007, o 21:29
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Piotreek » 7 paź 2007, o 20:18

w zasadzie nei istnieje pojęcie "zamienników do tonsila" sam szukałem i poczytałem na różnych forach.. dotarlo do mnie że zaden zamiennik za 30-70 zł sztuka nie odda Ci tego co tonsil... jeżeli jakość dźwięku nie ma dla Ciebie specjalnego znaczenia a ma łupać przykładowo to wtedy jasne..są alphardy. stx'y i inne... tylko wejdź na allegro... jeśli już chcesz wymienaić na nie oryginalne to w dwóch kolumnach od razu.. i tu koszt bedzie wyższy niż oryginały tonsila.. myślałeś o regeneracji? naprawa głośnika basowego to około 50-60zł a średniotonowego 20-30 (w gdańsku, ale i u Ciebie pewnie są podobne punkty)

Pozdrawiam..

P.S. nie psuj słuchu szajsem...

Wróć do „Serwis urządzeń elektronicznych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości