Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Zepsuta słuchawka

swistak09
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 2 lis 2006, o 19:13
Lokalizacja: Gliwice

Zepsuta słuchawka

Postautor: swistak09 » 3 lis 2006, o 23:19

Mam problem , a nie znam sie na jego rozwiązaniu, mianowicie przez przypadek urwał mi sie kabel do którego były przyłączone słuchwaki. Do słuchwek był przyłączony mikrofon czy moglibyście mi powiedzxieć co do czego mam przylutowac?
Załączniki
1.JPG

Awatar użytkownika
mulkey
-
-
Posty: 308
Rejestracja: 25 cze 2005, o 20:33
Lokalizacja: Jaworzno

Postautor: mulkey » 7 lis 2006, o 08:08

co masz na myśli mówiąć urwał sie ? Cały sie urwał w połowie tak ze jest mozliwosc ich ponownego polaczenia ?Jesli to drugie noto poprostu ,,skrec" je do siebie taśma izolacyjna powinno działać.Jesli to drugie noto + do + minus do minusa :wink: .Jak cos nie zrozumiale napisalem to pytaj :D .Pozatym tego typu sprzet nie jest niewiadomo jak drogi wiec nie wiem czy jest wogole sens naprawiac jesli za 20-30 mozna miec spoko sluchawki tzn.wiadomo pasmo przenoszenoszenia ch-ka kierunkowsci nie bedzie na najwyzszym poziomie ale wystarcza do standradowego odsluchu.To jest moje zdanie a zrobisz jak zechcesz :)

swistak09
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 2 lis 2006, o 19:13
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: swistak09 » 7 lis 2006, o 16:31

Nie nie urwał sie po środku, tylko zaraz koło słuchawki , nie wiem jakie plus jakie minus , tam na obrazku oznaczyłem kabelki i możliwe podłączenia czy mógłby mi ktos pomuc , piszac na przykład "Kabelek "A'' do miejsca 4" i tak dalej :D Z góry dzienki za pomoc !!

Wróć do „Serwis urządzeń elektronicznych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości