Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Odtwarzacz mp3 nie słychać jednego kanału

Awatar użytkownika
mulkey
-
-
Posty: 308
Rejestracja: 25 cze 2005, o 20:33
Lokalizacja: Jaworzno

Odtwarzacz mp3 nie słychać jednego kanału

Postautor: mulkey » 26 paź 2006, o 18:29

Witam serdecznie mam mp3 firmy BLUESKY model BMP256A z 256MB i mam kilka zestawow sluchawkowych i kazde z nich po wlozeniu do mp3 i podczas odsluchu nie slychać jedenej str.konkretnie lewej sluchawki.A tak sluchawki sa sprawne spr.podpinajac pod wejscie do wiezy i sa sprawne.nie wiecie co moze byc przynyna tej usterki? i jak ja wyeliminowac? gwarancji juz niemam

Awatar użytkownika
Futrzaczek
-
-
Posty: 781
Rejestracja: 4 gru 2005, o 17:48
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Kontaktowanie:

Postautor: Futrzaczek » 26 paź 2006, o 20:01

To najprawdopodobniej rozwalone gniazdko słuchawkowe. Spotkałem się wcześniej z kilkoma takimi problemami.

Awatar użytkownika
mulkey
-
-
Posty: 308
Rejestracja: 25 cze 2005, o 20:33
Lokalizacja: Jaworzno

Postautor: mulkey » 27 paź 2006, o 17:22

da sie to jakos naprawić ??

Awatar użytkownika
Futrzaczek
-
-
Posty: 781
Rejestracja: 4 gru 2005, o 17:48
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Kontaktowanie:

Postautor: Futrzaczek » 27 paź 2006, o 17:30

Jedyna droga to wymiana gniazdka... A sądząc po upakowaniu elementów w empetrójkach, będzie to trudne :(

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 27 paź 2006, o 17:36

Etam... gniazdo jack jest duże i pewnie przylutować to cienkim grotem to czysta przyjemnosć :twisted:

Pozatym nikt nie powiedział, że to wina gniazda...

I swoja drogą, to nie lepiej najpierw rozkręcić "zabawkę" zobaczyć co +/- się stało?

trryt
-
-
Posty: 119
Rejestracja: 3 maja 2004, o 15:08

Postautor: trryt » 27 paź 2006, o 20:34

Np gniazdko mogło się oderwać od płytki, a konkretnie jego jedna noga, ta od prawej słuchawki i wysatrczy przylutować i po sprawie. A wymiana nie powinna być taka straszna, ew problem to otworzenie takiego maleństwa jak nie jest normalnie na śrubki tylko jakieś dziwne zatrzaski czy coś w tym stylu - takie otworzenie żeby się potem dało zamknąć;)

Wróć do „Serwis urządzeń elektronicznych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości