Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

problem z TV Thomsonem 28 DG 170G Chassis TX 807 CSEN

filou
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 5 lut 2006, o 10:22
Lokalizacja: nowa ruda

problem z TV Thomsonem 28 DG 170G Chassis TX 807 CSEN

Postautor: filou » 9 lut 2006, o 20:42

Byl zwezony obraz w pionie,mniej u gory wiecej na dole. Po wejsciu w tryb serwisowy gora reagowala prawidlowo dol troche. Po wiekszym rozciagnieciu amplitudy TV zgasl i teraz odchylanie startuje i sie wylacza,diodka raz mrugnie. Czuwanie jest normalne. Po wylutowaniu pionu TDA 8177 odchylanie pracuje ale swieci pozioma kreska i jest glos.Jak przywrocic np. nastawy fabryczne trybu serwisowego? Na nowym ukladzie to samo. Kupilem 2 uklady i na obydwu to samo. Czyli to nie uklad. Z gory dziekuje. :568:

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 11 lut 2006, o 14:20

A zasilanie tego TDA jest ?

Wójcik Krzyszto
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 6 paź 2006, o 13:37
Lokalizacja: lubuskie

Postautor: Wójcik Krzyszto » 12 gru 2006, o 12:56

czesc mam wlasnie taki sam tv i problem z odchylaniem pionowym ale troszke inny.
na obrazie pokazaly sie paski tak jakby obraz sie kumulowal w jednym miejscu a w drugim rozciagal. wydaje mi sie ze moga byc to kondensatory ale jestem amatorem i nie wiem gdzie szukac mozesz mi pomodz lub doradzic

Wróć do „Serwis urządzeń elektronicznych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości