Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Zakup roweru elektrycznego

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

jno
-
-
Posty: 327
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Zakup roweru elektrycznego

Postautor: jno » 23 lut 2024, o 13:49

Przestawiam się pomału do kupna swojego pierwszego elektryka. Głównie po mieście i w lekki teren. Kupuje go dlatego, ze nie daje rady ciągnąć przyczepki z dwójka dzieci

Jakie aspekty dobrze jest wziąć pod uwagę przy wyborze/

cezik
-
-
Posty: 533
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Re: Zakup roweru elektrycznego

Postautor: cezik » 26 lut 2024, o 07:25

W sklepach internetowych oraz na allegro masz ponad 200 rowerów do wyboru, kilkanaście w cenie do 6tyś. zlotych. Czego polecam szukać?
z silnikiem minimum 750 Wat,
baterią 20 Amperogodzin ( Ah),
hamulcami hydraulicznymi
Zerknij sobie na przykłąd na strone fischer: https://www.fischer-ebike.pl/produkty/e ... ty,2,15373 Jest tam wiele damskich rowerów elketrycznych dobrej klasy.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2024, o 11:32 przez cezik, łącznie zmieniany 1 raz.

wilczyca
-
-
Posty: 82
Rejestracja: 16 lip 2020, o 09:01

Re: Zakup roweru elektrycznego

Postautor: wilczyca » 14 mar 2024, o 15:11

ower elektryczny powinien odpowiadać Twoim potrzebom. Dostępne są różne typy, w tym miejskie, trekkingowe, górskie (e-MTB), składane oraz cargo. Ja jak kupowałam swojego pierwszego elektryka to przede wszystkim brałem pod uwagę zasięg, czyli odległość, którą można przejechać na jednym ładowaniu. Dla mnie to jest kluczowym czynnikiem.

_______________________________________
Wrocław - dobry dentysta

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 157 gości