Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Kierunek wakacji

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

jno
-
-
Posty: 327
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Kierunek wakacji

Postautor: jno » 6 lut 2023, o 12:59

Tak sobie siedzę i rozkminiam - kierunek wakacji? Jaki - jeśli gdzieś się planujecie w tym roku - wybieracie? Gdzie i dlaczego tam?
Ja poza Polską chciałabym wybrać się na dalsze wakacje, ale zobaczymy

Infino
-
-
Posty: 299
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:36

Re: Kierunek wakacji

Postautor: Infino » 6 lut 2023, o 13:21

Hiszpania jakoś w połowie sierpnia, i może jeszcze Gibraltar przy okazji.

Poza tym planujemy rafting w Słowenii - być moze z firmą M canoe. Jesteśmy aktywnymi osobami i włąśnie tak wolimy planować sobie wakacje.
Oprócz tego jeszcze nad morze, czy w górki - ale to raczej wypady mocno spontaniczne i po kraju, więc wszystko się okaże.
Obrazek

Pułkownik40
-
-
Posty: 132
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 12:38

Re: Kierunek wakacji

Postautor: Pułkownik40 » 1 mar 2023, o 12:37

Teneryfa! Mój ukochany kierunek! I mam nadzieję, że już niebawem się tam wybiorę!!
__________________
poznaj ofertę na remonty łazienek w Warszawie

zidane
-
-
Posty: 261
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Re: Kierunek wakacji

Postautor: zidane » 13 kwie 2023, o 07:46

Jeżeli myślisz o zagranicznych wakacjach polecam już rozglądać się:) w terminie wakacji będą wyższe Decydowanie ceny

My z tego własnie powodu zrezygnowaliśmy w tym roku z wakacji za granicą na rzecz wakacji w Polsce, postanowiliśmy pozostać w kraju z uwagi na to, ze również można tutaj fajnie wypocząć :)
Od siebie mogę polecić całoroczny domek do wynajęcia w Okunince https://szyszka-okuninka.pl/ - domek w naprawdę dobrym standardzie, z balią ogrodową.

groove
-
-
Posty: 5
Rejestracja: 5 gru 2018, o 14:43

Re: Kierunek wakacji

Postautor: groove » 10 maja 2023, o 18:44

Bardzo ciekawe propozycje!

kamill
-
-
Posty: 14
Rejestracja: 31 mar 2019, o 17:48

Re: Kierunek wakacji

Postautor: kamill » 22 maja 2023, o 12:46

W dzisiejszych czasach nie możemy narzekać na brak możliwości jeżeli chodzi o podróżowanie. Nie musimy się tylko ograniczać do naszego pięknego kraju gdy cały świat stoi przed nami otworem. Wielu ludzi decyduje się na zrezygnowanie z usług znanych biur podróży bo to jednak dodatkowe koszta. W internecie możemy znaleźć wiele poradników na temat tego jak zorganizować wycieczkę swojego życia. Nie musi to automatycznie oznaczać jakichś dużych kosztów bo przecież możemy wybrać tanie linie lotnicze i nocleg. Wystarczy poczytać opinie na znanych portalach by wytypować sprawdzone miejsce. Poza tym warto wyposażyć się w polaryzacyjne okulary - https://www.brylano.com/pl/c/Okulary-polaryzacyjne/367 jeżeli będziemy narażeni na duże ilości słońca. Ułatwi to podziwianie pięknych widoków i nie zmęczymy swoich oczu.

ever
-
-
Posty: 26
Rejestracja: 16 maja 2017, o 13:55

Re: Kierunek wakacji

Postautor: ever » 24 lip 2023, o 14:07

Ja na razie znam tylko kierunek bo chcemy wybrać się na Bałkany ale lepiej jednym duży autem niż dwoma stąd pomysł na wynajem 7-osobowego samochodu a widzę tu https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-sam ... an-lawica/ że wypożyczalnia samochodów w Poznaniu ma je w swojej ofercie i ceny nie są wcale wygórowane. Całość wyjdzie nam pewnie taniej niż bilety na samolot a możliwość zobaczenia pięknych widoków z perspektywy samochodu jest bezcenna

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 147 gości