Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Reklamowanie własnej firmy budowlanej

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

jno
-
-
Posty: 327
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Reklamowanie własnej firmy budowlanej

Postautor: jno » 6 gru 2022, o 11:23

Od dłuższego już czasu prowadzę firmę budowlana lecz nie prosperuje ona tak jak bym tego chciał.
Można powiedzieć że pieniądze które zarabiam starczają tylko na koszty życia codziennego (paliwo, jedzenie, wynajem mieszkania etc.)
Czasami nie wystarcza mi na pelne wypłaty dla pracowników.
Nie jestem w stanie odłożyć pieniędzy na zakup sprzętu do firmy co wiąże się z całkowitym staniem w miejscu a tego nie chce. Jestem mlody chciałbym się rozwijać. Mam zapal i robię to co lubię.
Mam zgrana ekipę i klienci sa z nas zadowoleni.
Po prostu brak mi płynności finansowej i rentowności.
Moim głównym problemem jest znalezienie klienta. Konkurencja jest duża.
Ooglaszam się tylko na portalu OLX.
Lecz widzę że to nie wystarcza.
Może ktoś poleci mi jakiś skuteczny rodzaj reklamy?
Czy warto jest postawić na tego typu marketing w social media https://kohai.pl/oferta/social-media-marketing/ ?
Druga kwestia to czy trzymać się swoich stawek które są średnie na rynku i czekać na klienta który się na nie zgodzi czy zaniżać ceny i mieć prace ze marne pieniądze?

cezik
-
-
Posty: 533
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Re: Reklamowanie własnej firmy budowlanej

Postautor: cezik » 27 wrz 2023, o 09:57

Jeśli Twoim celem jest zdobywanie klientów, to nie patrz na polubienia, bo to kompletnie nic nie znaczy. Tutaj tak trzeba działać żeby zdobywać klientów, polubienia będą nieznaczącym skutkiem ubocznym.

Czasami warto jest skontaktować się z firmą, która opracuje najlepszą strategię reklamy https://blackdale.eu/kampanie-reklamowe/ Od siebie polecam kontakt z nimi.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości