Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Zdrowe jedzenie w pracy

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

jno
-
-
Posty: 327
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Zdrowe jedzenie w pracy

Postautor: jno » 22 sie 2022, o 08:10

Hej mam do Was takie pytanie,co jecie w pracy ,aby się najeść i aby było to zdrowe?
Brakuje mi pomysłów ,a chce w końcu wziąć się za siebie.
Miłego dnia:)

zidane
-
-
Posty: 261
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Re: Zdrowe jedzenie w pracy

Postautor: zidane » 22 sie 2022, o 09:27

My mamy mikrofale w pracy, dzień wcześniej przygotowuję sobie owsiankę na śniadanie w pracy i ją tylko odgrzewam , a na obiad zabieram najczęściej to co zostało z wczorajszego obiadu np ryż z warzywami i kurczakiem , różne makarony itp

Nie kupuję równiez w firmie wody w butelkach plastikowych. mam butelkę na wodę tego rodzaju:
https://kubekcontigo.pl/pol_m_Butelki-na-wode-1886.html

Jest to wygodniejsze i bardizej oszczędne rozwiązanie.

Czereśniak
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 28 sty 2020, o 12:19

Re: Zdrowe jedzenie w pracy

Postautor: Czereśniak » 30 gru 2022, o 09:31

Też szukam pomysłów na szybkie posiłki do pracy, które jednocześnie będą zdrowe i na tyle lekkie, że nie wywołają później pod wieczór żadnych żołądkowych rewelacji. Lubię fast foody i obiady z naszej firmowej kafeterii, ale ciężkostrawne dania powodują u mnie problemy z zasypianiem. Niedawno przeczytałem też artykuł na https://melatonina.pl/akademia-snu/zabu ... obrze-spac, o diecie na dobry sen i też mi to trochę dało do myślenia. Korzystny wpływ mają podobno tłuste ryby, ale uwzględnianie ich w posiłkach do pracy wydaje mi się trochę ryzykowne. Chyba, że takie potrawy też nosicie do biura? Nie przeszkadza nikomu zapach?

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 151 gości