Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Pozycjonowania strony www

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

jno
-
-
Posty: 312
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Pozycjonowania strony www

Postautor: jno » 4 lip 2022, o 09:54

Witajcie. Chcę samodzielnie pozycjonować stronę ( na razie).

Co mogę w tym zakresie zrobic?

cezik
-
-
Posty: 512
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Re: Pozycjonowania strony www

Postautor: cezik » 4 lip 2022, o 11:40

Wyczyść stronę, wtyczki niepotrzebne out, skrypty niepotrzebne out. Musi być lekka i szybko chodzić, słowa kluczowe do poszukania w adsach, na podstawie nich tworzysz content na stronie. Osobne podstrony zakładka kontaktowa, faq, blog/wpisy tematyczne. Linkowanie zew. I wew. Usuń błędy z gsc (będzie ich sporo bo strona wg. mnie kuleje jeżeli chodzi o rwd na mobile), obserwuj ruch na ga, sprawdzaj frazy z gsc, wizytówke google moja firma ogarnij.
https://wzrosty.pl/co-to-jest-pozycjonowanie-strony

Sporo dobrych porad znajdziesz tutaj.

Jeśli jednak chodzi o zdobywanie linków - polecam kontakt z agencją.

zidane
-
-
Posty: 256
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Re: Pozycjonowania strony www

Postautor: zidane » 30 sie 2023, o 11:02

Przede wszystkim w temacie ekspertów SEO powinien być wcześniej przygotowanym. Trzeba jednak bardziej dyskutować o technologii niestety i uczyć się tego jak uczysz się spraw podatkowo księgowych w swoim biznesie. Plan współpracy z ekspertami SEO powinien zawierać listę działań on-site główne pod kątem Rich Snipsets i AMP oraz strategii budowania kontentu. Potem ustalić sposób dostępu do raportów GSC Ahrefs Senuto. Warto też przemyśleć jak promować na zewnątrz. Duże znaczenie obecnie maja kampanie na facebooku oraz reklamy google ads:
https://blackdale.eu/kampanie-reklamowe/
Daję tutaj namiar na firmę, która skutecznie może poprowadzić takie kampanie reklamowe :)

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości