Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Ubezpieczenie po leasingu

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

cezik
-
-
Posty: 512
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Ubezpieczenie po leasingu

Postautor: cezik » 7 kwie 2022, o 11:37

Szukam ubezpieczenia. Samochód w leasingu. Dealer proponuje kontynuację. Podobno nic lepszego nie znajdę.
Czy na pewno?

jno
-
-
Posty: 312
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Re: Ubezpieczenie po leasingu

Postautor: jno » 7 kwie 2022, o 12:31

Polisa pod leasing podstawowa często różni się 4-6 dodatkami na minus, brakuje ochrony zniżek, szyb, assistansu uczciwego który zawiezie auto w razie awarii tam gdzie zechcesz a nie do najbliższego dilera marki i tak dalej ;)
Mozna sprobowac i wystapic o znizenie do oferty konkurencji ale faktem jest to, ze oni maja zupelnie inny system znizkowania. Przy leasingu trzeba zwracac uwage na zakres i TU akceptowane przez Leasing.
https://wygodnie.pl/porady/stawki-oc-tabela
Porównaj sobie ubezpieczenia na stronie. Aktualnie jest tutaj tabela stawek oc
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2022, o 08:13 przez jno, łącznie zmieniany 1 raz.

bjorn
-
-
Posty: 78
Rejestracja: 21 wrz 2018, o 19:32

Re: Ubezpieczenie po leasingu

Postautor: bjorn » 24 kwie 2022, o 14:28

Ja po raz pierwszy będę miał auto w leasingu. Planuję skorzystać z oferty https://kalkulator.vwbank.pl/audi_leasing , bo i samochody są atrakcyjne i raty nie wychodzą zbyt wysokie (przeliczałem kalkulatorem na stronie). Wiem, że ubezpieczenie otrzymam od Serwisu Ubezpieczeniowego Volkswagen i będzie to raczej pakiet OC, AC, NNW, Assistance. Jak że VWFS współpracuje z kilkoma ubezpieczycielami, mam nadzieję że zostanie mi zaproponowana najbardziej opłacalna pod kątem finansowym opcja.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości