Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Klimatyzacja

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

cezik
-
-
Posty: 508
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Klimatyzacja

Postautor: cezik » 10 mar 2022, o 08:48

Proszę o polecenie zestawu. Zastanawiam się nad salonem 70m plus jednostka wew. na korytarzu na poddaszu. Korytarz ma 12m i są 4 pokoje i łazienka.
Czy raczej wskazane żeby w każdym pokoju z osobna ? Myślę że w pokoju dzieci podczas snu i tak nie będę użytkować z obawy na zdrowie.
Ogólnie proszę powiedzieć jak to u Was wygląda?

zidane
-
-
Posty: 251
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Re: Klimatyzacja

Postautor: zidane » 10 mar 2022, o 09:49

W domu rodzinnym miałam multispliter i do niego trzy splitery (3pokoje obok siebie) i działało to bez zarzutu oraz było wtedy tańsze niż każdy osobno) Rodzice mieli osobny w swojej sypialni. Kask w zeszłym roku zamawiałam klimatyzacje do firmy, to okazało się że taniej było kupować 1:1, w sensie jeden Klimatyzator i jeden spliter. Trzeba sprawdzać ceny u różnych dostawców i producentów.
https://universeklima.com/urzadzenia/

Od siebie polecam zerknąć sobie na urządzenia w tej firmie.

Pułkownik40
-
-
Posty: 132
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 12:38

Re: Klimatyzacja

Postautor: Pułkownik40 » 31 mar 2022, o 12:48

Myślę, ze najlepiej poprosić o wycenę jakiegoś dobrego specjalistę, który zaproponuje też optymalne rozwiązanie.
__________________
https://www.klinikadlazwierzat.pl/

potika
-
-
Posty: 7
Rejestracja: 17 lip 2018, o 12:02

Re: Klimatyzacja

Postautor: potika » 25 sie 2022, o 14:45

Chciałbyś klimatyzatory pokojowe ? To tak jak poprzednik radzi najlepiej w tej sprawie zwrócić się do fachowców, którzy dokładnie obliczą jaki sprzęt będzie wymagany u ciebie w domu.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości