Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Armatura do łazienki

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

zidane
-
-
Posty: 251
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Armatura do łazienki

Postautor: zidane » 2 mar 2022, o 09:55

Zastanawiam się nad zakupem armatury do łazienki. Widzialem, ze zestawy mogą się bardzo różnic jeśli chodzi o ich ceny. Czy możecie wynikać z czego wynikają te róznice?
Kupować droższą armaturę i ceramikę czy jednak odpuścić sobie oraz kupić coś z niego niższej pólki cenowej?

cezik
-
-
Posty: 508
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Re: Armatura do łazienki

Postautor: cezik » 2 mar 2022, o 12:38

Różnią się kwestiami niewidocznymi na pierwszy rzut oka, czyli materiałami z których zostały wykonane. Przykładowo pewnej firmy bateria prysznicowa z marketu za 1500zł nie będzie równa jakościowo tej samej ze strony producenta / renomowanych sklepów, ale tu już trzeba się wczytać w specyfikację danego produktu, po na pozór wyglądają identycznie. Na bateriach za 200zł będzie na pewno widać zacieki / kamień itp. dużo łatwiej niż dobrej jakości baterii. Generalnie to co na pierwszy rzut oka wydaje się różnić tylko ceną różni się jakością / domieszką materiałów / powłoką / itp. I tak jak wyżej napiasłam nawet to co wychodzi od 1 producenta na renomowane sklepy i na sieciówki jest w 2 różnych jakościach mimo, że pod tą samą nazwą.

Z dostępnych w Polsce firm, całkiem niezłe jakościowo wyposażenie łazienkowe ma Rea https://lazienka-rea.com.pl/zestaw-rea- ... skowy.html

Pułkownik40
-
-
Posty: 132
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 12:38

Re: Armatura do łazienki

Postautor: Pułkownik40 » 31 mar 2022, o 12:45

Ja bym jednak kupił coś droższego. czasem możesz też trafić na zestaw z... połączeniem wifi :) Ale uwierz mi- nie mam pojęcia jak to działa :P Przyznam również, że tutaj znalazłem wyjątkowe białe lampy do każdego pomieszczenia- do łazienki również :)

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości