Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Zdrowe uszy

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Czereśniak
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 28 sty 2020, o 12:19

Zdrowe uszy

Postautor: Czereśniak » 2 lis 2021, o 22:54

Wydaje mi się, że wielu ludzi wciąż popełnia te same błędy w czyszczeniu uszu. Patyczki higieniczne, tak bardzo popularne w czyszczeniu uszu wciąż sprawiają wiele problemów. Służą one do higieny zewnętrznej ucha, a nie jego wewnętrznej części. Czyszcząc ucho bliżej środka powstaje ryzyko, że woskowinę wepchniemy sobie do środka. Wtedy powstaje problem. Mam nadzieję, że nie odbierzecie tego jak wymądrzanie się, bo czy tak nie jest? Jak wielu z nas robiło tak w dzieciństwie, a jak wielu robi to nadal? Sam też kiedyś byłem nieświadomy tego jak sobie szkodzę. Jednak okazuje się, że jest wiele popularnych preparatów jak ten produkt firmy fonix.pl, czyli spray do ucha. Rozpuszcza on woskowinę uszną, jest bezpieczny, nawet dla dzieci. Jeśli macie jakieś inne podobne produkty, które możecie polecić, to piszcie śmiało, bo sam z chęcią poczytam o nich i dowiem się czegoś więcej. Na stronie fonix też jest wiele ciekawych informacji, więc swoją drogą polecam przeczytanie.

wilczyca
-
-
Posty: 82
Rejestracja: 16 lip 2020, o 09:01

Re: Zdrowe uszy

Postautor: wilczyca » 28 gru 2021, o 10:05

A słyszeliście może o świecowaniu uszu konchami? Podobno to zabieg bardzo skuteczny na wiele dolegliwości.
__________________
Zobacz jak działa ta baza firm transportowych

michau
-
-
Posty: 17
Rejestracja: 20 paź 2015, o 20:50
Kontaktowanie:

Re: Zdrowe uszy

Postautor: michau » 28 lut 2022, o 23:42

śmieszne właśnie czytam o tym https://longevitas.pl/ucho-boli-piecze- ... niem-ucha/ bo mam zaszczyt mieć zapalenie ucha….

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości