Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Domek letniskowy - zrobić samemu, czy zamówić?

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Czereśniak
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 28 sty 2020, o 12:19

Domek letniskowy - zrobić samemu, czy zamówić?

Postautor: Czereśniak » 29 paź 2021, o 12:43

Tak jak w temacie, zastanawiam się, czy samodzielnie wybudować, czy kupić taki domek. Na stronie Sodas domki-sodas.pl widziałem całkiem ładne konstrukcje, widać, że ludzie znają się na rzeczy i mają szeroki wybór oraz duży zakres cen. Wiadomo, że pewnie jeśli chodzi o cenę, to samemu wychodzi taniej. Tylko istnieje taka drobna rzecz jak to, że na budowie znam się niewiele, jedynie trochę na stolarstwie, ale moje umiejętności też nie są z najwyższej półki. Budowa takiego budynku od podstaw samemu, a nawet z bratem, pewnie zajęłaby kilka tygodni. Taka firma może to zrobić w kilka dni. Jak byście zrobili na moim miejscu? Czy ceny, które oferuje ta firma przekładają się na rzeczywistość, cena nie jest zawyżona? Wszystko u nich wygląda bardzo profesjonalnie i ładnie się prezentuje, ale zastanawiam się, czy na pewno warto w coś takiego inwestować swoje pieniądze. Zależy mi na solidnej konstrukcji, która będzie stać latami i nie zacznie po dwóch latach przeciekać.

Pułkownik40
-
-
Posty: 132
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 12:38

Re: Domek letniskowy - zrobić samemu, czy zamówić?

Postautor: Pułkownik40 » 4 maja 2022, o 11:24

Jeżeli masz zdolności stolarskie i odpowiednie narzędzia- spokojnie możesz taki domek zrobić sam :)
__________________
https://intenson.pl/products/kolagen-morski-hialuron-wit-c-500-mg-w-tabletkach-90-tabletek

Infino
-
-
Posty: 276
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:36

Re: Domek letniskowy - zrobić samemu, czy zamówić?

Postautor: Infino » 22 cze 2023, o 13:06

Ja kupuję narzędzia po kolei pod to co mam zamiar robić. Jak jest promka, a Wiem, że i tak będę potrzebował w przyszłości to też biorę dobrym ruchem jest kupić jakieś stare używane narzędzia, bo to się rzadko psuje a często stare lepszej jakości niż nowe. Oczywiście elektronarzędzia to inny temat.

Wolę raczej zamawiać przez internet, w sklepach internetowych jest większy wybór a i ceny korzystniejsze:

https://buythis.pl/warsztat/narzedzia-r ... oczkowe-2/

Warto jest zajrzeć sobie chociażby tutaj.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości