Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Jak poprawić sprzedaż w sklepie online

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Infino
-
-
Posty: 283
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:36

Jak poprawić sprzedaż w sklepie online

Postautor: Infino » 28 lip 2021, o 10:54

Witam, czy odczuliście od maja spadki sprzedaży w Waszych sklepach e commerce. W wakacje? Jak to wygląda u Was?

zidane
-
-
Posty: 256
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Re: Jak poprawić sprzedaż w sklepie online

Postautor: zidane » 28 lip 2021, o 13:31

Tak, w tym roku jest słabsza sprzedaż w tym okresie. W zeszłym roku, podczas pierwszego lockdownu obawiałem się tego mocniej, a były tylko słabe dwa - trzy tygodnie, później całkiem znośna sprzedaż.

Biorę pod uwagę wykupienie dodatkowych reklam.
https://lubiehrubie.pl/wiadomosci/jak-z ... ernetowym/

Ogólnie na tej stronie jest kilka porad, jak poradzić sobie ze zwiększeniem sprzedazy w sklepie online Poczytaj sobie.

Czereśniak
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 28 sty 2020, o 12:19

Re: Jak poprawić sprzedaż w sklepie online

Postautor: Czereśniak » 3 sie 2021, o 10:31

Warto zainwestować więcej w marketing - czasami niewiele trzeba żeby przekroczyć takim sposobem próg rentowności. Inwestycja niestety czy stety jest w tej sytuacji konieczna, chyba, że możesz po prostu zainwestować swój własny czas i wiedzę. Zajrzyj na stronę wonga.pl żeby poczytać więcej na temat pożyczek przez internet, które mogą wspomóc Cię w sytuacji, gdy będziesz pilnie potrzebował gotówki. Prowadzenie firmy nie jest w Polsce (ani na świecie) łatwe, tak więc powodzenia!

Tuśka99
-
-
Posty: 57
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 10:00

Re: Jak poprawić sprzedaż w sklepie online

Postautor: Tuśka99 » 6 paź 2021, o 13:40

Myślę, że od tego są specjaliści w temacie pozycjonowania stron. Warto skontaktować się z taką agencją.

__________________
https://olalakids.pl/62800-00-primigi-karmelowe-polbuty-dla-chlopca

bjorn
-
-
Posty: 78
Rejestracja: 21 wrz 2018, o 19:32

Re: Jak poprawić sprzedaż w sklepie online

Postautor: bjorn » 11 lip 2023, o 22:33

U mnie sytuacja pozostaje stabilna przez cały rok. Co więcej, w czerwcu odnotowałem spory wzrost sprzedaży. Myślę, że jest to w dużej mierze zasługa wdrożenia jeszcze zimą narzędzi przedstawionych w poradniku zamieszczonym na stronie https://zmianaperspektywy.pl/wsparcie-s ... jej-firmy/ . Możliwość korzystania z aplikacji mobilnej a także programy lojalnościowe oraz motywacyjne (w moim przypadku przygotowane dla pracowników działu handlowego) realnie przyczyniają się do generowania zysków poprzez zdobywanie nowych klientów oraz podtrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z dotychczasowymi.

ever
-
-
Posty: 24
Rejestracja: 16 maja 2017, o 13:55

Re: Jak poprawić sprzedaż w sklepie online

Postautor: ever » 22 sty 2024, o 19:43

Na pewno najważniejsze są opakowania do wysyłki na produkty w takim sklepie a z tego co wiem najlepiej się sprawdzają w tej sytuacji kartony do przeprowadzki jakie można zamówić wraz z innymi akcesoriami do pakowania w sklepie Pakolandia

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości