Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Perfumy/ wody toaletowe

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Czereśniak
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 28 sty 2020, o 12:19

Perfumy/ wody toaletowe

Postautor: Czereśniak » 26 lut 2021, o 08:18

Stoję przed dylematem zakupu odpowiedniego zestawu perfum, albo wody toaletowej. Idę na urodziny do koleżanki i ostatnio dostała alkohol, więc teraz wypada dać coś innego. Koleżanka stwierdziła, że kupi biżuterię. Wybrała taki ładny naszyjnik z wisiorkiem w kształcie jaskółki i takie same kolczyki, srebrne. Bardzo ładnie ten zestaw wygląda, sam bym kupił, ale mnie niestety uprzedziła. Dostałem polecenie, żeby wybrać tutaj https://www.ezebra.pl/pl/producers/paco ... 31077.html bo jest dość szeroki wybór, ale nie wiem czy przez to, ile tego jest nie polegnę, bo kompletnie nie wiem na czym się skupić. Wszystkie butelki wyglądają dość ładnie, więc problemu estetycznego nigdzie nie widzę, ale nie mam pojęcia jaki zapach wybrać. Najlepiej chyba będzie pasował jakiś kwiatowy, nie za słodki, ale te nie za ostry. Taki łagodny by się nadawał idealnie. Czy ma ktoś doświadczenie wybieraniem perfum przez internet? Niestety nie mogę się w tym momencie wybrać do sklepu stacjonarnego, bo jeszcze leczę złamaną nogę.

bjorn
-
-
Posty: 78
Rejestracja: 21 wrz 2018, o 19:32

Re: Perfumy/ wody toaletowe

Postautor: bjorn » 16 mar 2021, o 14:37

Myślę, że z powodzeniem mógłbyś podarować koleżance perfumy Burberry . Marka to oferuje sporo ciekawie skomponowanych, bezpretensjonalnych zapachów kwiatowo-owocowych, które są bardzo trwałe. Flakonik możesz zamówić z drogerii internetowej (np. perfumy.pl), wręcz polecam tę formę zakupu, ponieważ wyjdzie Ci taniej niż w stacjoinalnym sklepie.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości