Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Problem z dłużnikiem

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

krasucky
-
-
Posty: 9
Rejestracja: 9 paź 2018, o 18:50

Problem z dłużnikiem

Postautor: krasucky » 11 gru 2020, o 20:07

Napiszcie jak to rozegrać. Prowadziłem interesy z pewnym człowiekiem i mnie oszukał na kilkanaście tysięcy złotych...

Potrzeba kogoś z Warszawy do odzyskania pieniędzy.

mariuszwawa
-
-
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 21:58

Re: Problem z dłużnikiem

Postautor: mariuszwawa » 14 gru 2020, o 12:09

Niestety w życiu nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego co nas może spotkać. Prowadzenie biznesu to zawsze ryzyko z jakim trzeba się liczyć. Co ciekawe to ludzie też potrafią bardzo dobrze udawać naszych najlepszych kontrahentów, by nagle nas oszukać. Zazwyczaj zaczyna się od mniejszych zamówień z zapłatą w ratach tylko po to aby zniknąć w najmniej oczekiwanym momencie z większymi pieniędzmi. Oczywiście bez sądu się nie obędzie dlatego w pierwszej kolejności musisz wytoczyć proces. Po otrzymaniu nakazu spłaty przez dłużnika trzeba będzie udać się z tym do komornik warszawa wola bo widzę szukasz kogoś ze stolicy. Wiele kiedyś czytałem na ten temat w internecie, jednym z najczęstszych wyborów był właśnie komornik sądowy. Jednym z głównych argumentów za takim wyborem była skuteczność podjętych działań.

bjorn
-
-
Posty: 78
Rejestracja: 21 wrz 2018, o 19:32

Re: Problem z dłużnikiem

Postautor: bjorn » 17 gru 2020, o 23:01

Najlepiej do sądu sprawę zgłosić no jak wspomniał przedmówca komornik będzie pobierał zadłużenie.

Tuśka99
-
-
Posty: 57
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 10:00

Re: Problem z dłużnikiem

Postautor: Tuśka99 » 2 lis 2021, o 15:02

Czasem nie ma wyjścia i trzeba postąpić właśnie tak jak opisuje to mój przedmówca

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości