Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Przyrządy pomiarowe

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Czereśniak
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 28 sty 2020, o 12:19

Przyrządy pomiarowe

Postautor: Czereśniak » 9 gru 2020, o 11:14

Witam wszystkich użytkowników tego forum! Założyłem nowy wątek, ponieważ nie miałem okazji spotkać takiego tematu na tym forum. Jednocześnie myślę, że temat ten jest ciekawy i zainteresuje wiele osób. Nie wiem, czy wiecie, czy też nie, ale przyrządy pomiarowe przydają się w wielu sytuacjach. Powiedzmy, że potrzebujecie sprawdzić hałas, w jaki sposób to robicie? No właśnie, dla odpowiedniego określenia potrzebny jest np. sonometr. Inna sytuacja potrzebujecie sprawdzić, czy wasza wentylacja jest sprawna. W tym przypadku także bez odpowiedniego przyrządu się nie obędzie. Cześć z was może tylko nie wiedzieć, gdzie znaleźć takie przyrządy. W tym zakresie warto po prostu zajrzeć pod ten https://www.test-therm.pl/ adres. Można tam znaleźć naprawdę szeroką gamę urządzeń, które pozwolą wam zmierzyć najróżniejsze rzeczy. Ciekawy jestem jednak, czy wy słyszeliście o takich rozwiązaniach? Może korzystaliście już z nich? Dajcie znać, jak to u was wygląda i z jakich przyrządów do tej pory korzystaliście. Pozdrawiam!

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości