Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Ubrania oraz sprzęty na robotę

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Infino
-
-
Posty: 283
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:36

Ubrania oraz sprzęty na robotę

Postautor: Infino » 3 wrz 2020, o 08:19

Panowie czy macie swoje ulubione akcesoria?
Czy nie macie czasami obaw, ze Wasze ulubione sprzęty oraz ubrania zostaną zastąpione przez nowe, gorsze?

zidane
-
-
Posty: 256
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Re: Ubrania oraz sprzęty na robotę

Postautor: zidane » 4 wrz 2020, o 07:29

Jak znika stare, to wchodzi nowe. A jak się nauczyłeś na starszym modelu to na nowszym, pójdzie tylko łatwiej po odpowiednim przeszkoleniu, zapoznaniu się... Trzeba iść z nowym, szanując to co stare. I wracając do starego niejednokrotnie narzędzia z sentymentem. Ja stare mieszadło celmy, zawsze mam awaryjnie na budowie przy sobie ;)
Co do ubrań roboczych to zwracam uwagę bardziej na jakość materiału a nie na firmę. Nie mam ulubionej.
Daje namiary na dobrą hurtownie, w której kupicie takie ubrania robocze:
Ferpol Odzież robocza - BHP
ul. M.C Skłodowskiej 98
96-100 Skierniewice
tel: 46 832 80 20

Pułkownik40
-
-
Posty: 132
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 12:38

Re: Ubrania oraz sprzęty na robotę

Postautor: Pułkownik40 » 28 paź 2021, o 08:46

Jak znika stare, to wchodzi nowe. A jak się nauczyłeś na starszym modelu to na nowszym, pójdzie tylko łatwiej po odpowiednim przeszkoleniu, zapoznaniu się... Trzeba iść z nowym, szanując to co stare. I wracając do starego niejednokrotnie narzędzia z sentymentem. Ja stare mieszadło celmy, zawsze mam awaryjnie na budowie przy sobie ;)
Co do ubrań roboczych to zwracam uwagę bardziej na jakość materiału a nie na firmę. Nie mam ulubionej.
Daje namiary na dobrą hurtownie, w której kupicie takie ubrania robocze:
Ferpol Odzież robocza - BHP
ul. M.C Skłodowskiej 98
96-100 Skierniewice
tel: 46 832 80 20
No nie zawsze tak jest... chociaż z reguły tak :)

__________________
https://fabskin.pl

Czereśniak
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 28 sty 2020, o 12:19

Re: Ubrania oraz sprzęty na robotę

Postautor: Czereśniak » 13 lis 2022, o 12:13

Z tymi nowymi narzędziami to naprawdę nie jest przesada. U nas do firmy wprowadzają teraz urządzenia https://www.husqvarnaconstruction.com/p ... urzeniowy/, wyglądają jak prosto z jakiegoś science-fiction. W życiu czegoś takiego nie widziałem. :D No ale technologia idzie do przodu. Automatyzacja wyburzeń to przede wszystkim większe bezpieczeństwo i wydajność, a w konsekwencji redukcja kosztów dla firm budowlanych. Robotyzacja chroni też pracowników przed ryzykiem urazów, a wiadomo, że rozbiórka jest z natury niebezpieczną pracą.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości