Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Prezent dla kobiety

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

wojteq
-
-

Prezent dla kobiety

Postautor: wojteq » 11 lis 2019, o 19:30

Macie moze jakis sprawdzony patent? :-)

Weronika
-
-

Re: Prezent dla kobiety

Postautor: Weronika » 14 lis 2019, o 13:25

Zrobienie udanego prezentu w dzisiejszych czasach to niezwykle trudne zadanie. Z jednej strony mamy w sklepach dostępnę masę produktów, z drugiej strony to nie zachwycają one swoją jakością. Trzeba to rozegrać bardziej taktycznie, skupiając się na tym czego druga osoba może aktualnie potrzebować najbardziej. Jeśli chodzi o kobiety to powiem szczerze, że coś związanego z garderobą będzie strzałem w dziesiątkę. Ostatnimi czasy bardzo popularne są body pełniące funkcję bielizny lub nawet body wyszczuplające. Wybierane jest ze względu na wygodę jaką oferuje oraz estetykę. Przy założeniu jednoczęściwoego kompletu na powiedzmy kolację, nie widać żadnych fałd jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnej bielizny. Zerknij sobie chociażby na ofertę większych producentów jak Gatta - https://www.gatta.pl/pl/odziez/body/

Drontall
-
-

Postautor: Drontall » 12 gru 2019, o 19:15

Ja to nie mam problemów, bo żonka zawsze powie co chce. W tym roku chce nowe bikini. Powiedziała, że sam mam wybrać wzór, bo chce mieć element niespodzianki. Tutaj https://www.ceneo.pl/Stroje_kapielowe/Rodzaj:Bikini.htm przeglądam różne modele. Które się Wam podobają? Bo ja to niestety się za bardzo nie znam :D

DeNofa
-
-

Postautor: DeNofa » 12 mar 2020, o 15:40

Chcesz dać naprawdę fajny prezent dla swojej kobiety? Wtedy myślę, że powinieneś zwrócić uwagę na tę stronę opaska silikonowa , ponieważ zawsze kupuję fajne prezenty w postaci fajnych akcesoriów

Pułkownik40
-
-

Postautor: Pułkownik40 » 8 cze 2020, o 09:49

A może wyjdźcie gdzieś razem na miasto? Moja żona jak ma urodziny to zawsze zabieram ją do jakieś dobrej pizzerii w Warszawie, a potem idziemy na jakieś tańce :) Oczywiście prezent też jest

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”