Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Jaka brama garażowa

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Infino
-
-
Posty: 283
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:36

Jaka brama garażowa

Postautor: Infino » 6 cze 2019, o 09:33

Jakie bramy do garażu będą najbezpieczniejsze i możliwie jak najbardziej trwałe?
Nie wiemy co kupić za bardzo, a jak przeglądamy strony oferujące bramy garażowe to to jest taki wybór duży, że można oczopląsów dostać i dalej człowiek nic nie wie.

zidane
-
-
Posty: 256
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Re: Jaka brama garażowa

Postautor: zidane » 14 sty 2021, o 08:41

Aktualnie mam bramę rollmatic, długo zastanawiałem się nad jej kupnem. jednak teraz z perspektywy czasu widzę, ze było warto
brama jest bardzo cicha i nie skrzypi
nie ma tendencji do blokowania się jak poprzednia brama jaką miałem
z tego co widziałem to jest długi serwis gwarancyjny, z którego na szczęście do tej pory nie miałem konieczności korzystac
sama brama jest również wykonana dobrze, z dobrej jakości materiałów

Brama jest rolowana, dzięki temu zaoszczędziłem na podjeździe dużo miejsca. Poprzednia brama uchylna sprawiała ze nie mogłem zostawić auta na podjeździe aby bramę otworzyc a aktualnie na spokojnie sobie na podjeździe stawiam.
https://gpwirk.pl/brama-do-garazu-na-co ... j-zakupie/
Ostatnio zmieniony 28 sty 2021, o 08:51 przez zidane, łącznie zmieniany 1 raz.

Pułkownik40
-
-
Posty: 132
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 12:38

Re: Jaka brama garażowa

Postautor: Pułkownik40 » 15 sty 2021, o 10:23

Ja mam bramgę garażową uchylną i bardzo dobrze spełnia swoją funkcję. Nie zacina się i wszystko działa jak należy. Na pewno system uchylny jest najczęściej stosowanym typem bramy garażowej prowadzącej do pomieszczenia przeznaczonego dla pojedynczego pojazdu.

_________________
sprawdź ofertę tego dermatologa w Krakowie

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości