Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Prezenty na różne okazje.

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

dagmara45
-
-
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2016, o 10:21

Prezenty na różne okazje.

Postautor: dagmara45 » 16 lut 2019, o 15:14

Hejka, już po walentynkach, ale mamy nowy rok i będzie jeszcze wiele okazji na prezenty ;). Jakie robicie prezenty zależnie od okazji? Jeżeli chodzi o takie mniejsze okazje jak np. imieniny, to myślę, że kosmetyki są ciekawym pomysłem. Jeżeli chcemy zakupic takie lepsze to można wejsc na https://jejustore.pl , myślę, że wiele osób się ucieszy z takiego prezentu. A Wy co sądzicie?

gabrysiadoma
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2019, o 15:46

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: gabrysiadoma » 20 lut 2019, o 15:49

ja lubię robić jakieś personalizowane, zawsze wtedy wiadomo, że włożyłam w to serce

kamilnowakowski
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2019, o 22:08

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: kamilnowakowski » 18 kwie 2019, o 22:11

Może fajnie sprawdzi się coś nietypowego? Na przykład https://www.luxuryproducts.pl/sztucce-srebrne.html może dobrze się sprawdzą. Szczególnie że to bardzo praktyczne rozwiązanie.

wojteq
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2019, o 12:30

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: wojteq » 23 kwie 2019, o 10:51

Prezentem niekoniecznie zawsze musi byc cos materialnego. Czasami patrze na to jak to ludzie przescigaja sie w pomyslach co tutaj kupic drugiej osobie .. czasami wydajac pokazne ilosci pieniedzy na ten cel. Najsmieszniejsze jest to, ze zazwyczaj nawet nie potrafia dotrzec do gustu drugiej osoby .. dajac cos malo przydatnego. Proponuje tutaj podejsc od troche innej strony do tematu. Na kobiecie mozna zrobic dosc dobre wrazenie pokazujac swoje mocne strony. Jedna z nich moze byc chociazby gotowanie :) Jak to mowia, przez zoladek do serca. Teraz w sieci mozna znalezc cala mase gotowych przepisow .. jedyne co trzeba to zorganizowac potrzebne produkty i do dziela. Dobrym przykladem smacznego dania jest - https://uwielbiam.pl/przepis/placki-zie ... i-smietana Wiem bo serwowalem to jakis czas temu znajomym i byli pozytywnie zaskoczeni. Polecam jakby ktos nie byl do konca zdecydowany.

Awatar użytkownika
tesla80
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 30 sty 2015, o 11:44

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: tesla80 » 26 lip 2019, o 07:25

Myślę, że na prezent sprawdzi się również oryginalny serwis kawowy. To bardzo efektowny podarunek.

dagmara45
-
-
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2016, o 10:21

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: dagmara45 » 26 lip 2019, o 20:24

No właśnie, jeśli już rozmawiamy o gotowych posiłkach to chciałam Was zapytać o np. taki https://mowisalmon.pl/przepisy/pieczony ... m-risotto/ co o nim sądzicie? Myślicie że połączenie cytryny z łososiem będzie wystarczająco eleganckie na przyjęcie?

ypfannerstill
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2019, o 12:34
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: ypfannerstill » 17 paź 2019, o 12:42

Chciałam kupić mamie na zbliżające się powoli święta okulary korekcyjne damskie, poprzednie miała słabej jakości, więc szukam markowych modeli. Na https://www.twojesoczewki.com/67-okular ... ne-damskie widziałam fajne propozycję, ale zastanawiam się, które będą najbardziej pasować do dojrzałej kobiety.

kamilnowakowski
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2019, o 22:08

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: kamilnowakowski » 23 paź 2019, o 21:56

Dywany takie jak te to idealna sprawa jeśli chcesz kupić coś fajnego. O dziwo fajnie jest spróbować zmian.

Awatar użytkownika
maideared00
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 7 lis 2019, o 11:50
Lokalizacja: Opatów
Kontaktowanie:

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: maideared00 » 7 lis 2019, o 11:56

na aliexpress znajdziesz prezenty na każdą okazję

waniliowa
-
-
Posty: 15
Rejestracja: 15 lis 2018, o 22:31

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: waniliowa » 17 gru 2019, o 09:12

teraz sie zbliza okazja-swieta :) dlatego postanowilam wybrac dla syna cos super i zamowilam smartwatch gps dla dziecka na pewno bedzie mu sie podobal, bo widzialam kiedys jak ogladal :) marzyl o takim

krasucky
-
-
Posty: 9
Rejestracja: 9 paź 2018, o 18:50

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: krasucky » 28 gru 2019, o 16:32

Moim zdaniem każdy prezent który będzie dany ze szczerema intencjami będzie w sam raz. To już nawet nie chodzi o to aby wydawać jakieś wielkie kwoty pieniędzy tylko dobry gust. Możemy w ten sposób pokazać drugiej osobie, że o niej pamiętamy i nam na prawdę zależy. Bolączką tego wszystkiego jest ogromny wybór jaki znajdziemy praktycznie wszędzie gdzie pójdziemy. Po takiej galerii handlowej można na dobrą sprawę chodzić pół dnia i nie zdecydować się na nic konkretnego. Szkoda na to czasu jak pod ręką mamy zakupy online. W kwestii dodatków dla kobiet typu rajstopy można przykładowo zajrzeć do ofert większych producentów jak Gatta - https://www.gatta.pl/pl/rajstopy/rajstopy/ Będziemy mieli dzięki temu nie tylko gwarancję wysokiej jakości ale także najnowocześniejsze wzornictwo.

michau
-
-
Posty: 17
Rejestracja: 20 paź 2015, o 20:50
Kontaktowanie:

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: michau » 3 wrz 2020, o 11:33

Dwa lata temu temu siostra i ja na urodziny (mam niedaleko siebie) dostaliśmy opłacone 2 miechy w https://tribesquad.pl/treningi/krav-mag ... -katowice/ . No i chodziliśmy razem, potem ja odpadłem, ona została, teraz ja wróciłem, a ona już odznaczona i bardziej doświadczona. : ) Ogólnie na nowo się zajarałem, bo ona tez wkręcona na maksa, jednak to daje w życiu kopa i też ludzie tam są super, dzięki czemu chce się być częścią tego. Trochę załuję, że odpuściłem, ale najważniejszy przecież jest powrót. : ) (a przynajmniej tak mi mówią instruktorzy : p)

Czereśniak
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 28 sty 2020, o 12:19

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: Czereśniak » 19 gru 2020, o 12:07

Święta zbliżają się coraz bardziej, a jak co roku mam problem z kupieniem prezentu dla mojej siostry. Myślę o jakichś balsamach do ciała, albo czymś co pomoże z zadbaniu o cerę, skórę. W końcu jest zima i o skórę trzeba dbać bardziej, a ona ma bardzo wrażliwą na jakiekolwiek wysychanie. Widzę, że tutaj są fajne naturalne produkty i nawet przystępne cenowo https://www.ezebra.pl/pl/producers/vis- ... 75524.html Czy myślicie, że są w porządku? Ktoś z nich korzystał? Nie chcę za bardzo kupować w ciemno, ale takie naturalne produkty są teraz raczej na czasie. Zastanawiam się nad peelingiem do ciała, nawilżającym balsamem do ciała i i odżywce. Myślicie, że to dobry zestaw? Nie wiem czy coś jeszcze do tego dołożyć, czy to nie będzie za dużo, albo za mało. W sumie jeśli chodzi o odżywki to może każdy powinien sobie sam wybrać, ale nie wiem. Może jednak wybrać szampon regenerujący, bo siostra wspominała, że ma problem z dobraniem odpowiedniego szamponu do włosów.
Ostatnio zmieniony 1 mar 2023, o 18:59 przez Czereśniak, łącznie zmieniany 1 raz.

kamill
-
-
Posty: 14
Rejestracja: 31 mar 2019, o 17:48

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: kamill » 18 lut 2021, o 23:10

Do robienia prezentów trzeba mieć swego rodzaju wyczucie. Oczywiście w sieci znajdziemy wiele poradników odnośnie tego jak zrobić ten wyjątkowy prezent. Moim zdaniem to są one pisane zbyt ogólnikowo przez co sprawdzają się na bardzo małej próbce osób. Najważniejsze jest znać potrzeby osoby obdarowywanej, a czasami może to być nawet nasze dziecko. Wielu rodziców ucieka od odpowiedzialności kupując jedne z typowych prezentów jakimi może być sprzęt elektroniczny. Ma to samo w sobie ukryty cel, ma zająć uwagę naszego dziecka. Niestety w rzeczywistości marnujemy w ten sposób jego potencjał. Edukacja i wychowanie musi mieć swój początek od jak najmłodszych lat. W zależności od wieku przydadzą się z pewnością książki do czytania dla dzieci pozwalające na ćwiczenie tej umiejętności w domu. Z tego co ja wiem to moi rodzice pomagali mi w tym dużo wcześniej zanim poszedłem do szkoły. Także jest to jak najbardziej możliwe tylko potrzeba trochę pracy :)

wagamarek
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 24 paź 2017, o 14:05

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: wagamarek » 28 kwie 2021, o 12:22

W dzisiejszych czasach nie możemy narzekać na brak pomysłów na zrobienie prezentu drugiej osobie. Wystarczy wejść do pierwszego sklepu internetowego by poznać ogrom wyboru. Bez problemu znajdziemy także wiele poradników zakupowych natomiast są one pisane zbyt ogólnikowo, dlatego ciężko będzie je przystosować do indywidualnych potrzeb. To właśnie wiedza na temat tego co na dany moment przyda się osobie obdarowywanej jest kluczowa. Nie zawsze muszą to być jakieś rzeczy bo nie ma się co oszukiwać, większość z nas ma wszystko co jest potrzebne. Zamiast tego możemy zaskoczyć pozytywnie przykładowo jakimś wypadem w nieznane. Nasz kraj ma przecież wiele do zaoferowania, szczególnie jak wybierzemy się na południe. Podstawą będzie zorganizowanie sobie noclegu, najlepsze opinie ma nocleg balice oferujący indywidualne podejście. W okolicy znajdziemy wiele świetnych miejsc do spędzenia wspólnie czasu. Brzmi to idealnie jak pomysł na wyjazd podczas weekendu :)

Pułkownik40
-
-
Posty: 132
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 12:38

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: Pułkownik40 » 19 lip 2021, o 14:21

A co myślicie o takim prezencie, jak zestaw do zdobienia paznokci hybrydowych.
__________________
Kraków- polecane kasetony do reklam
Ostatnio zmieniony 13 paź 2022, o 09:06 przez Pułkownik40, łącznie zmieniany 1 raz.

dzambek
-
-
Posty: 18
Rejestracja: 10 wrz 2019, o 11:36

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: dzambek » 27 lip 2021, o 10:57

Jestem tego samego zdania co poprzedniczka. Szukając idealnego prezentu, musimy brać po uwagę to jakie zainteresowania ma druga osoba. Nie ma chyba nic gorszego niż branie pod uwagę tych wszystkich poradników zakupowych. Są one zdecydowanie pisane zbyt ogólnie dlatego też trudno na ich podstawie coś wybrać. Dla kobiety zawsze uniwersalnym pomysłem na prezent będzie coś związanego z urodą. Może to być chociażby zestaw do robienia manicure. Jeśli już decydujemy się na jeden to wybierzmy sprawdzone produkty. Znajdziemy je w ofercie Indigo Nails razem z dodatkowymi efektami w postaci Metal Manix dającego zupełnie nowe możliwości.

grzegorzk
-
-
Posty: 14
Rejestracja: 5 sie 2017, o 13:37

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: grzegorzk » 22 sie 2021, o 14:25

Robienie udanych prezentów to swego rodzaju sztuka. Trzeba przede wszystkim brać pod uwagę zainteresowania osoby obdarowywanej. Bez tego będzie bardzo ciężko trafić w jej oczekiwania. Mój syn jakiś czas temu miał urodziny i sam miałem nie lada orzech do zgryzienia. Od zawsze interesował się samolotami więc postanowiłem pójść w trochę nietypowy pomysł. Znalazłem w internecie sklep modelarski - https://sklep.modelmaking.pl/ z zamiarem kupna kilku modeli do sklejania. Musiałem się dobrze zastanowić bo jest kilka prawdziwych perełek w ofercie. Młody człowiek oczywiście był pozytywnie zaskoczony bo wreszcie ma zajęcie przy którym może się rozwijać :)

Czereśniak
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 28 sty 2020, o 12:19

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: Czereśniak » 27 paź 2021, o 14:09

Dobrym pomysłem na prezent moim zdaniem zawsze zostaje edukacja na wybrany temat. Może to być wykupienie kursu o giełdzie czy programowaniu, ale też książka o wychowaniu dzieci czy kostka rubika. Z osobistych doświadczeń wiem jak ważna jest higiena jamy ustnej, także polecam poszukać czegoś w tym temacie. Na przykład artykuł typu jak dobrać pastę do zębów czy szczoteczkę, zerknij https://www.jordanpolska.pl/produkty/pa ... doroslych/ Taka wiedza z pewnością zaprocentuje.

dzambek
-
-
Posty: 18
Rejestracja: 10 wrz 2019, o 11:36

Re: Prezenty na różne okazje.

Postautor: dzambek » 29 kwie 2023, o 15:32

A jaki prezent będzie najlepszy dla dziecka?

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości