Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Zaprojektowanie ogrodu

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

jno
-
-
Posty: 312
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Zaprojektowanie ogrodu

Postautor: jno » 31 sty 2019, o 11:10

Mamy spięcia z żoną na temat naszego przyszłego ogrodu wokół domu. Obecnie na działce jest istny misz-masz, jak to na budowie. Zastanawiamy się nad zaprojektowaniem... Ceny oscylują w granicach od 500 zł w górę za taki projekt (wraz z listą roślin, które projektant sugeruje). Ktoś już to może wcześniej przerabiał?

ever
-
-
Posty: 24
Rejestracja: 16 maja 2017, o 13:55

Re: Zaprojektowanie ogrodu

Postautor: ever » 11 kwie 2019, o 20:22

Pewnie taniej wyjdzie jak zamówisz projekt w firmę która projektuje i wykonuje ogrody. Mogę polecić firmę Gardenon która do tematu podchodzi poważnie a przy tym mają dobry kontakt z klientem. Sam mówisz, że wokół domu macie misz masz i pewnie nie uwiniecie się z tym jeden rok. Oni się na tym znają i ogarną temat raz dwa.

ever
-
-
Posty: 24
Rejestracja: 16 maja 2017, o 13:55

Re: Zaprojektowanie ogrodu

Postautor: ever » 7 maja 2019, o 15:46

Projekt i wykonanie ogrodu zleciłem profesjonalistom. W końcu udało się wszystko dopiąć. Pozostała sprawa ogrodzenia. Fachowcy podpowiedzieli mi, że idealnie komponowałoby się krajobrazem ogrodzenie łupane joniec. Zawierzyłem im i nie żałuję, Jest super.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości