Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Przeprowadzka

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

pawelkrasucki
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 5 gru 2018, o 14:29

Przeprowadzka

Postautor: pawelkrasucki » 5 gru 2018, o 14:32

Znacie moze jakies sprawdzonych przewoznikow?

groove
-
-
Posty: 5
Rejestracja: 5 gru 2018, o 14:43

Re: Przeprowadzka

Postautor: groove » 5 gru 2018, o 14:44

Niestety nie pomoge. Poczytaj opinie na googlu.

jensen
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 5 gru 2018, o 15:35

Re: Przeprowadzka

Postautor: jensen » 6 gru 2018, o 11:22

Na rynku jest aktualnie bardzo duzo ofert .. przebic sie by znalezc te najbardziej wartosciowe wcale nie jest tak latwo jakby sie moglo wydawac. Sugerowanie sie sama cena moze byc dosc bledne .. bo nie wiadomo jakiej jakosci uslugi dana firma swiadczy. Jesli cena jest nizsza rzedu 50% to mialbym pewne podejrzenia czy wszystko dojedzie na miejsce w stanie niezmienionym. Dobry wyznacznikiem jest zerkniecie na oferte danego przewoznika czy ma uslugi typu magazynowanie - https://zlotnicki.pl/oferta/magazynowanie/ W moich oczach to daje bardzo duzo do wiarygodnosci poniewaz pokazuje mi jedno .. dana firma inwestuje zarobione pieniadze w poszerzanie swoich mozliwosci. Co robia firmy bardziej budzetowe chyba nie musze nikomu mowic...
Ostatnio zmieniony 9 gru 2018, o 18:18 przez jensen, łącznie zmieniany 1 raz.

Heronim
-
-
Posty: 6
Rejestracja: 6 gru 2018, o 19:46

Re: Przeprowadzka

Postautor: Heronim » 6 gru 2018, o 20:32

Na lokalnych ogłoszeniach będzie ich na pewno kilka.

Pułkownik40
-
-
Posty: 132
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 12:38

Re: Przeprowadzka

Postautor: Pułkownik40 » 14 sie 2020, o 12:27

A gdzie konkretnie chcesz się przeprowadzić lub co przewieźć? Ja będąc w Krakowie korzystałem z usług tej firmy transportowej: https://megaprzeprowadzki.pl/

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości