Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Siłownia na świeżym powietrzu czy w budynku

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Infino
-
-

Siłownia na świeżym powietrzu czy w budynku

Postautor: Infino » 12 wrz 2018, o 07:50

Jak grzyby po deszczu wyrastają siłownie w parkach i w innych publicznych miejscach gdzie można poćwiczyć, rozciągać się, uprawiać sport. Z drugiej strony, siłownie w budynkach są lepiej wyposażone. Ćwiczycie na zewnątrz? Zwłaszcza, że czesto sprzęt stoi wolny, nieużywany.

zidane
-
-

Re: Siłownia na świeżym powietrzu czy w budynku

Postautor: zidane » 12 wrz 2018, o 09:58

Moim zdaniem, ćwiczenia na świezym powietrzu, zwłaszcza gdy pogoda dopisuje, to zdecydowanie lepsza opcja od ćwiczeń w zamkniętym pomieszczeniu.
Oczywiście siłownie zewnętrznie wyposażone są zwykle w podstawowe urządzenia do ćwiczeń.
Jeżeli chodzi o odzież sportową, to zależy od preferencji, ale dobre jakości dres sprawdzi się niemal w każdej sytuacji.
Do tego jakiś wygodny i pojemny plecak typu https://kajasport.pl/pol_m_Oferty-specj ... -1910.html do przenoszenia picia, akcesoriów itd. Tak, aby wszystko było w jednym miejscu.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2018, o 08:31 przez zidane, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kownaw88
-
-
Kontaktowanie:

Postautor: kownaw88 » 14 wrz 2018, o 11:43

zdecydowanie ćwiczenie na świeżym powietrzu jest lepsze o ile mamy to świeże powietrze :P

Tri
-
-

Postautor: Tri » 6 lut 2019, o 09:19

Jak grzyby po deszczu wyrastają siłownie w parkach i w innych publicznych miejscach gdzie można poćwiczyć, rozciągać się, uprawiać sport. Z drugiej strony, siłownie w budynkach są lepiej wyposażone. Ćwiczycie na zewnątrz? Zwłaszcza, że czesto sprzęt stoi wolny, nieużywany.
Nie jestem przekonany do takich siłowni i szczerze nie wiem czy jest sens ich realizacji. W moim mieście jest ich kilka ale nie widzę osób z nich korzystających, tak wiec moim zdaniem jest to jedynie strata kasy. Ktoś tam czasami na takie urządzenia wejdzie, ale są to głównie maluchy albo ludzie ciekawi tego, na czym takie siłownie polegają.

Aktualnie chodzę na siłownie 3 razy w tygodniu z trenerem plus wykupiłem sobie elektrostymulację raz w tygodniu.I daje mi to najlepsze efekty. https://www.intime20.pl/trening-ems/

blazkovic
-
-

Postautor: blazkovic » 8 kwie 2019, o 09:55

Wszystko zalezy od preferencji danej osoby. Najwazniejsze jest wziasc sie w koncu w garsc bo niedlugo nadchodzi lato. Wiem to samo po sobie bo od wielu lat obiecalem sobie zrobic odpowiednia rzezbe by moc jak czlowiek wybrac sie na plaze. Od poczatku tego roku trenuje dosc mocno pod tym wzgledem. Znajomy mnie namowil zeby udac sie na zgierz siłownia gdzie mozna naprawde wycisnac z siebie siodme poty. Kluczem do sukcesu jest systematycznosc .. chodzimy tam jakies 3-4 razy w tygodniu, zazwyczaj z przerwami na regeneracje. We dwoch jest tez zawsze razniej i mozna sie nawzajem motywowac do przekraczania swoich granic. Nie ma nic tak satysfakcjonujacego jak zwiekszenie ciezarow jaki jestesmy w stanie podniesc :) Dodatkowo taki tryb zycia potrafi dodatnio wplynac na kontakty z plcia przeciwna .. sprawdzone w praktyce.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”