Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Jaki hosting do serwisu internetowego?

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

jno
-
-

Jaki hosting do serwisu internetowego?

Postautor: jno » 23 maja 2018, o 07:41

Jaki hosting najlepiej się sprawdzi w przypadku pełnowymiarowego serwisu internetowego, takiego z systemem bazy danych. Serwis - portal tematyczny, związany z tematyką elektryczną i elektroniczną.

cezik
-
-

Re: Jaki hosting do serwisu internetowego?

Postautor: cezik » 24 maja 2018, o 07:35

Jest ich co najmniej kilka jeżeli nie kilkanaście. Mój pierwszy hosting na stronę internetową to był 1&1, ale oni wycofali się z polski. Wprawdzie dostępni są w innych krajach, ale polskiego helpdesc-a nie ma.
Całkiem dobrą ofertę można też znaleźć w Kylos i OVH. Szczególnie Kylos ma dobry stosunek ceny do jakości usług. Np taki pakiet Silver składający się z 25GB przestrzeni dyskowej, nielimitowanej ilości adresów e-mail to koszt roczny na poziomie 99 zł rocznie. Proponuję tutaj sprawdzić: https://www.kylos.pl/hosting/
Ostatnio zmieniony 29 maja 2018, o 07:06 przez cezik, łącznie zmieniany 1 raz.

Roberto43
-
-

Postautor: Roberto43 » 25 maja 2018, o 10:17

Ja korzystam z firmy Hostingowo. Współpracuję z nimi już od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Wszystko działa sprawnie, a w razie problemów pomoc techniczna odpowiada od razu. Cena również nie jest wysoka.

malami02
-
-
Kontaktowanie:

Postautor: malami02 » 25 maja 2018, o 12:26

Najlepiej posprawdzaj sobie hostingi które oferują serwery z SSD, wtedy wszystko szybko i ładnie działa. Lepiej dać parę złociszy więcej, a mieć pewność, że wszystko hula.

potika
-
-

Postautor: potika » 17 lip 2018, o 12:07

Jeśli serwis ma być duży to lepiej serwer dedykowany aby była odpowiednia moc obliczeniowa. chociaż to też wiele zależy od optymalizacji. u mnie generalnie tymi sprawami zajmują się informatycy https://itbce.com/ bo to dość skomplikowane i jak się nie ma odpowiedniej wiedzy to nie ma myśleć o jakimś pełnoprawnym serwisie

basiq
-
-

Postautor: basiq » 18 lip 2018, o 11:04

Hostingi w większości nie różnią się od siebie, te topowe. Kwestia kilku złotych w jedną czy w drugą stronę. Czego nie wybierzesz, powinieneś być zadowolony. Warto sprawdzić te wspomniane, od siebie mogę powiedzieć, że hekko daje u mnie radę i jest ok ;)

ada1986
-
-
Kontaktowanie:

Postautor: ada1986 » 19 lip 2018, o 08:03

linuxpl hekko to najpopularniejsze i te które można spokojnie polecić.

Awatar użytkownika
marchewkowa284
-
-
Kontaktowanie:

Postautor: marchewkowa284 » 13 sie 2018, o 14:18

Ja bym na pewno wybrała hosting z SSD, bo już mam złe doświadczenia ze zwykłymi hostingami, które nieraz działają jakby chciały a nie mogły.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”