Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Facebook ciekawostka

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Facebook ciekawostka

Postautor: ACeK » 15 kwie 2018, o 19:43

Obrazek Bardzo rzadko zagladam na FB czy sprawdzam maile :twisted: Przed swietam sprawdzam poczte a tam powiadomienie ze siostra cioteczna zaprosila mnie do swoich znajomych :P Przy probie logowania wyskoczyl oto taki komunikat :o
fb_log_ep.png
Po kliknieciu na link do pytan dlaczego
fb_que_ep.png
Dowiaduje sie ze jestem nie tym kim jestem w dodatku robotem spamiarzem itp :wink:
Jest opcja :arrow: Confirm your identity with Facebook w ktorej prosza o przeslanie kopi dokumentow potwierdzajach tozsamosc 8) Co oczywiscie :no: zamierzam zrobic :twisted:
:idea: Mozliwe ze zostalem zawieszony bo nie bylem za bardzo aktywny przez 9 lat uzbieralo sie prawie 1500 nie odebranych maili od fb :sleep: Ciekawostka ze przez pierwsze dwa lata bylo wyslanych tylko 7 Obrazek
mail_ep.png

Awatar użytkownika
Jacek Bogusz
-
-
Posty: 470
Rejestracja: 12 maja 2010, o 17:37
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Facebook ciekawostka

Postautor: Jacek Bogusz » 18 kwie 2018, o 07:40

No cóż... Pozostaje życzyć powodzenia w udowadnianiu, że nie jesteś botem lub wytworem wyobraźni :D. A swoją drogą - 9 lat, 1500 wiadomości to daje wiadomość co około drugi dzień. Sprzedać coś chcieli czy jak? ;)

Gwaond
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 22:09

Re: Facebook ciekawostka

Postautor: Gwaond » 23 kwie 2018, o 22:10

Bardzo ciekawe ciekawe czy to jakiś algorytm.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 41 gości