Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Studia kierunek

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

polak34
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2018, o 16:12

Re: Studia kierunek

Postautor: polak34 » 14 sty 2019, o 15:28

Myślę, że kierunek z przyszłością. Mój dobry kolega skończył niedawno i bardzo łatwo znalazł pracę. Trzeba też powiedzieć, że to był typowy pasjonat i uwielbiał to co robił. Już na pierwszym roku zainwestował w program phpstorm 2018 https://www.vebo.pl/phpstorm i spędzał na programowaniu długie godziny. Jak się zasiedział, to ciężko go było oderwać i namówić na jakiekolwiek wyjście. Teraz po jego karierze zawodowej widać, że dobrze na tym wyszedł.

vi_em
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 4 sty 2019, o 13:47

Re: Studia kierunek

Postautor: vi_em » 15 sty 2019, o 08:59

polak34 zgodzę się z Tobą, że jest to kierunek z przyszłością. Obecnie coraz więcej elektorniki nas otacza. Wszystkie hale produkcyjne itp. tam liczy się tylko automatyka i robotyka. Jeśli, ktoś lubi to robić to jak najbardziej powinien wybrać taki kierunek. Życzę powodzenia w nauce.

honkler
-
-
Posty: 10
Rejestracja: 18 kwie 2019, o 16:07

Re: Studia kierunek

Postautor: honkler » 18 kwie 2019, o 16:10

Teraz studia traca mocno na znaczeniu. Licza sie same umiejetnosci.

bjorn
-
-
Posty: 78
Rejestracja: 21 wrz 2018, o 19:32

Re: Studia kierunek

Postautor: bjorn » 17 gru 2021, o 15:48

O ile elektronika jest wszechobecna, tak humanizm podupada, co osobiście uważam za trend wręcz niebezpieczny pod kątem społecznym. Nie każdy poza tym jest umysłem ścisłym a więc kierunek studiów powinno się wybierać zgodny z zainteresowaniami i predyspozycjami. Moja siostra np. zdecydowała się na kulturoznawstwo. Zapisała się na krakowską akademię Ignatianum, której oferta dydaktyczna na pewno nie jedną osobę myśląca o przyszłości zainteresuje, zresztą zobaczcie sami: https://ignatianum.edu.pl/ . Uczelnia stoi na bardzo wysokim poziomie, jej absolwenci mają więc ogromne szanse na stabilne i dobrze płatne zatrudnienie albo rozwój własnego biznesu.

Pułkownik40
-
-
Posty: 132
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 12:38

Re: Studia kierunek

Postautor: Pułkownik40 » 4 maja 2022, o 11:23

A może odwrócić plany? Najpierw rozwinąć firmę, zdobyć umiejętności, a potem ogarnąć wiedzę teoretyczną na studiach?
__________________
zobacz tutaj bluzy męskie w dużych rozmiarach

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości