Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Stres za kierownicą

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Tuśka99
-
-
Posty: 57
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 10:00

Stres za kierownicą

Postautor: Tuśka99 » 25 paź 2016, o 12:02

Odkąd miałam pierwszą, drobną kolizję, za kierownicą dopada mnie niekiedy taki stres, że nie potrafię racjonalnie myśleć. Jak poradzić sobie z tymi nerwami? Nie chcę nikomu zrobić krzywdy, ale też nie po to robiłam prawo jazdy, by odłożyć je teraz do szuflady. Doradźcie coś, proszę.

Awatar użytkownika
Jacek Bogusz
-
-
Posty: 470
Rejestracja: 12 maja 2010, o 17:37
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Stres za kierownicą

Postautor: Jacek Bogusz » 26 paź 2016, o 00:24

Odwaga to robić coś pomimo strachu. Odłóż stłuczkę na karb doświadczeń i trzeba po prostu jeździć. Trzeba potraktować to jako normalne, życiowe doświadczenie. Każda sytuacja czegoś ma nas nauczyć.

Pułkownik40
-
-
Posty: 132
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 12:38

Re: Stres za kierownicą

Postautor: Pułkownik40 » 27 paź 2016, o 10:17

Porada w samo sedno :) Wszyscy uczymy się na błędach, a to jest jakaś życiowa lekcja. Dodam jeszcze, że jeżeli czujesz taką potrzebę możesz też zapisać się na kurs doszkalający aby poczuć się pewniej. Ale osobiście uważam, że takie szkolenie przyda się zarówno tym zestresowanym jak i tym, którzy czują się królami szos a ich jazda pozostawia wiele do życzenia.
__________________
dobre i tanie okulary w Krakowie
Ostatnio zmieniony 5 lip 2022, o 09:53 przez Pułkownik40, łącznie zmieniany 1 raz.

Tuśka99
-
-
Posty: 57
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 10:00

Re: Stres za kierownicą

Postautor: Tuśka99 » 27 paź 2016, o 13:29

Bardzo dziękuję za tyle praktycznych porad:) Mam nadzieję, że minie mi to szybko :)

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości