Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Dobra palarnia kawy?

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

kamilkat
-
-
Posty: 5
Rejestracja: 4 sie 2011, o 09:02
Lokalizacja: Zgierz

Dobra palarnia kawy?

Postautor: kamilkat » 12 mar 2014, o 15:58

Czy ktoś zna dobrą palarnię kawy? Najlepiej ze sklepem internetowym? Ja wygooglałem hasło censored to wyskoczyło mi Rigello. Ktoś zna ?

Link usunięty
Pajączek

000andrzej
-
-
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2003, o 14:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Dobra palarnia kawy?

Postautor: 000andrzej » 14 mar 2014, o 20:07

A dlaczego pytasz na forum elektronicznym? Masz w tym jakiś interes? Googlując strona wcale nie jest na początku wyszukiwania.

Awatar użytkownika
Agrest
-
-
Posty: 129
Rejestracja: 7 maja 2003, o 21:31
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dobra palarnia kawy?

Postautor: Agrest » 16 mar 2014, o 17:33

Pyta tutaj, bo to Hyde Park. Dziwny ten EP Hyde Park. Mnie kiedyś Pajączek wycenzorował za poczucie humoru w tym dziale, a jak się publicznie zdziwiłem, zostałem nazwany trollem, czy jakoś tak :) Cóż, jakie poczucie humoru, taki Hyde Park.

Moja ulubiona palarnia kawy jest w Szczecinie na Grodzkiej. Kupuję tam osobiście, a moja ulubiona arabica to "Guatemala Antiqua". Mają też sklep internetowy. Nie napiszę nazwy, żeby nie drażnić Pajączka, wyszukaj sobie :)

PozdrA

000andrzej
-
-
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2003, o 14:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Dobra palarnia kawy?

Postautor: 000andrzej » 31 mar 2014, o 20:15

Agrest - nie w tym rzecz, żeby nie można było dyskutować czy zadawać pytania, ale autor podaje akurat jeden link, który w wyszukiwarkach nie jest na pierwszych miejscach? Zbieg okoliczności?
Autorowi proponuję artykuł http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,1472 ... MOWA_.html

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Re: Dobra palarnia kawy?

Postautor: radzio » 1 kwie 2014, o 06:14

Ordynarny SEO spam, z którym walczymy od dłuższego czasu.
Pyta tutaj, bo to Hyde Park
A widzisz, Hyde Park a nie DMOZ czy inny katalog linków pozycjonujących. Ponieważ Google przy indeksowaniu stron zwykłe linki bez treści olewa, to teraz Janusze SEO spamują postami z niby treścią po wszystkich forach dyskusyjnych (chociaż tutaj I tak zbyt skuteczne to nie było - dyskusja o kawie na forum elektronicznym?). Pozatym nie wierzę, że podejrzane nie wydaje Ci się jak jakiś jednopostowiec pierwsze co pisze na forum to temat z linkiem pozycjonującm. Polecam przejrzeć też listę użytkowników I sprawdzić ile mamy potworzonych kont z wypełnionym polem www na które nigdy nikt się nie logował. Przypadek?

Awatar użytkownika
leonow32
-
-
Posty: 108
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Dobra palarnia kawy?

Postautor: leonow32 » 2 kwie 2014, o 23:00

Autor nie jest człowiekiem tylko programem spamującym wszystkie napotkane fora w internecie ;) kiedyś mi się ogłaszał jeden taki cwaniaczek, który tworzy takie programy spamerskie, że w podobny sposób może zareklamować moją stronę... jak ktoś chce się zeszmacić to mogę podać kontakt.

Awatar użytkownika
sigaris
-
-
Posty: 55
Rejestracja: 3 sty 2014, o 19:16
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Dobra palarnia kawy?

Postautor: sigaris » 3 kwie 2014, o 06:25

Też miałem podobny problem jak założyłem forum dla kolegów ze studiów. Przez 2 lata jego działalności uzbierało mi się już 1300 kont spamerskich!
Na szczęście w tamtym forum była ograniczona liczba użytkowników docelowych, których znałem osobiście, więc włączyłem opcję ręcznej aktywacji użytkowników. No ale to inny był charakter forum.

Awatar użytkownika
Agrest
-
-
Posty: 129
Rejestracja: 7 maja 2003, o 21:31
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dobra palarnia kawy?

Postautor: Agrest » 5 kwie 2014, o 22:27

No proszę, jaki człowiek naiwny (siebie mam na myśli).

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości