Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

praca inżynierska-szukam chętnej osoby która ją napisze

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

krzychuc20
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2007, o 18:27
Lokalizacja: DĄBROWA GÓRNICZA
Kontaktowanie:

praca inżynierska-szukam chętnej osoby która ją napisze

Postautor: krzychuc20 » 22 cze 2010, o 18:24

witam
jak w temacie, szukam chętnej osoby która podjęłaby się napisania pracy inzynierskiej w dziedzinie elektronika. więcej szczegółów na temat pracy podałbym prywatnie. Najlepiej by była to osoba z woj, ślaskiego.
Mój mail ble@ble.ble zainteresowane osoby prosiłbym o wysłanie numeru tel, bym mógł zadzwonić i ustalić szczegóły.
pozdrawiam

Edit. zatarcie maila.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2010, o 22:01 przez krzychuc20, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Statyk
-
-
Posty: 169
Rejestracja: 20 paź 2009, o 23:32
Lokalizacja: GPS

Postautor: Statyk » 22 cze 2010, o 19:20

Takich mamy później "ińzinierów".
Sam napisz jeśli nie chcesz zostać kolejnym idiotą z certyfikatem. Takie ogłoszenia powinny być zakazane przez administrację forum. Nie potrafisz napisać pracy - znaczy że nie masz kwalifikacji.

Awatar użytkownika
Darlington
-
-
Posty: 574
Rejestracja: 12 lis 2007, o 18:18
Lokalizacja: stąd!

Postautor: Darlington » 22 cze 2010, o 20:48

Stary weź się za robotę bo robisz wiochę mojemu zawodowi i randze tytułu inżyniera!

Awatar użytkownika
Press
-
-
Posty: 389
Rejestracja: 10 mar 2004, o 16:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Press » 22 cze 2010, o 20:54

A do pracy tez będziesz potem szukał chętnych żeby za Ciebie chodzili? no stary. Inżynier to powinien być inteligentny człowiek a Ty właśnie zrobiłeś z siebie buraka to może zrezygnuj z tytułu :)

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Re: praca inżynierska-szukam chętnej osoby która ją napisze

Postautor: end » 29 cze 2010, o 14:19

witam
jak w temacie, szukam chętnej osoby która podjęłaby się napisania pracy inzynierskiej w dziedzinie elektronika. więcej szczegółów na temat pracy podałbym prywatnie. Najlepiej by była to osoba z woj, ślaskiego.
Mój mail ble@ble.ble zainteresowane osoby prosiłbym o wysłanie numeru tel, bym mógł zadzwonić i ustalić szczegóły.
pozdrawiam

Edit. zatarcie maila.
Ja napiszę. Ale cena tego jest 10.000zł

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości