Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Spam

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Czy to jest spamowanie?

Tak
12
86%
Nie
2
14%
 
Liczba głosów: 14
HeX*
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 8 paź 2006, o 17:42
Lokalizacja: www

Spam

Postautor: HeX* » 10 lut 2007, o 17:50

Czy uważacie takie coś za spam?

viewtopic.php?t=16430

I podpisy userow ktore raza az w oczy.

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 10 lut 2007, o 18:15

Szczerze pisząc to nie wiem co zrobić z tym tematem...
Bo jakby nie było, to trochę racji w tym jest.

petersz
-
-
Posty: 579
Rejestracja: 2 gru 2005, o 18:26
Lokalizacja: ---

Postautor: petersz » 10 lut 2007, o 18:54

Spam, nie spam... I tak moje zdanie na ten temat jest takie (przepraszam, jesli kogoś urażę). Co drugi (nie chcę użyć słowa "małolat") ...przyjmijmy więc "młody amator" zakłada "swoje" własne, prywatne forum, którego będzie Panem i Władcą. Dziwi mnie takie podejście, bo takie fora rosną jak grzyby po deszczu, a chyba "młodzi amatorzy" nie zdają sobię sprawę o co w tym chodzi. Po kija robić nowe forum, jak jest jedno dobre? Potem tylko pytają się niby jak rozpromować (przy czym zapewne wiedzą, że to pytanie jest już promocją) lub dają podpisy typu "nie klikaj tu"... Dziecinada i tyle.

Pozdr.

Awatar użytkownika
JimiPeace
-
-
Posty: 110
Rejestracja: 8 paź 2006, o 19:56
Lokalizacja: Trzemeszno

Postautor: JimiPeace » 10 lut 2007, o 19:40

Kolega "petersz" ma rację, dużo powstaje nowych for i jest bieda lepiej pisac tematy na starych i popularnych takich jak to na którym własnie piszemy, sam kiedys założyłem i teraz je niedawno zablokowałem bo nikt na nie niewszedł od dłuszego czasu, ponieważ uswiadomiłem sobie że nie ma sensu robic takich for.


Pozdrawiam!

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 10 lut 2007, o 22:29

Abstrahując od wartości linku za sam kolor i rozmiar czcionki należy się lanie.

Awatar użytkownika
PICIA
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 5 lis 2004, o 19:28
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

re

Postautor: PICIA » 11 lut 2007, o 07:40

postpowinien być usunięty do kosza z punktu merytorycznego jakby nie patrzeć można doszukac sie próby spamu z niby to problemem

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 11 lut 2007, o 10:19

Wczoraj wieczorem wysłałem użytkownikowi daniel93 pw z sugestią aby zminił kolor i rozmiar czcionki, zignorował mnie. Może do czasu aż to zmieni zablokować mu pisanie, aby nie raził użytkowników forum po oczach tym podpisem?

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 11 lut 2007, o 12:29

Witam.
Widzę, że kolega Hex* zrobił duże zamieszanie no i chyba słusznie...
Temat zostanie usunięty i edytuję podpis usera daniel93
Rozumiem mieć w podpisie linka napisanego "normalną" czcionką i w "normalnym" rozmiarze tak jak ma kolega PICIA
W sumie to też można by uznac za spamowanie, bo w końcu reklama forum, ale bez przesady...
Na forum elportalu w ogóle nie można mieć podpisów z linkami do stron i chyba to jest najlepsze rozwiązanie na swojego rodzaju spam.

Nie używajcie HTML w podpisie, bo i tak nie działa - jest wyłączone.

Jak widać u PICIA
<script language="JavaScript" type="text/javascript" src="http://ip.boo.pl/pp/ip_obrazek.php?k=2"></script>
Ostatnio zmieniony 1 sty 1970, o 01:00 przez end, łącznie zmieniany 1 raz.

HeX*
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 8 paź 2006, o 17:42
Lokalizacja: www

Postautor: HeX* » 11 lut 2007, o 13:09

Widze ze sprawa od razu sie rozwiazala tylko potrzeba zrobic maly szum w okol sprawi i prosze.
Bardzo dobrze sie stalo. Moze nie jestem aktywnym uzytkownikiem tego forum ale obserwuje i czytam, a czasami jest co! :601:

acoc
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2007, o 16:37
Lokalizacja: z tad

spam

Postautor: acoc » 27 mar 2007, o 16:54

Mnie podpisy, ani reklamy nie przeszkadzaja. juz chyba wiekszosc korzysta z netu przez inne sposoby niz wdzwanianie, wiec odpada problem impulsow, a traktuje reklamy jako informacje zwrotne. Jezeli nie sa nahalne, to niech sobie beda i tak to wszystko rynek zweryfikuje :)))

Pozdrawiam serdecznie

Dariusz
http://www.katalog.micros.com.pl buzzery

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 29 mar 2007, o 11:18

Jezeli nie sa nahalne
To trzeba było zobaczyć podpis Daniel93...

fortec
-
-
Posty: 13
Rejestracja: 5 lut 2007, o 16:33
Lokalizacja: NaDorKa

Postautor: fortec » 1 lip 2007, o 16:29

To tak przy okazji, co sadzicie o takiej formie reklamy?

KLIK

Ja duzo bardziej wole taka, niz kolejne schematyczne "najlepsze proszki do prania"

Awatar użytkownika
Tommy Vercetti
-
-
Posty: 122
Rejestracja: 19 wrz 2006, o 16:30
Lokalizacja: Vice City

Postautor: Tommy Vercetti » 4 lip 2007, o 16:57

Jak ktoś nie lubi wszelakich reklam, jakie tylko występują w necie, to niech sciągnie sobie program o nazwie ad muncher i po problemie, program ten usuwa 99% wszystkich reklam, jakie tylko występują w necie :mrgreen:

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 4 lip 2007, o 18:34

Jak ktoś nie lubi wszelakich reklam, jakie tylko występują w necie, to niech sciągnie sobie program o nazwie ad muncher i po problemie, program ten usuwa 99% wszystkich reklam, jakie tylko występują w necie :mrgreen:
No ale ten ktoś musi uwielbiać wysyłaś SMSy premium pod nr 79xx. Bo jak wszyscy poblokują wszystkie reklamy to dostęp do stron bedzie płatny. Wtedy to dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębami.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości