Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Prosze o usuniecie tematu(dot.Admina)

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

blues
-
-
Posty: 23
Rejestracja: 21 maja 2006, o 21:35
Lokalizacja: net

Prosze o usuniecie tematu(dot.Admina)

Postautor: blues » 6 lut 2007, o 18:11

Czesc,
Temat zamkniety.Prosze Admina o usuniecie tematu. Sorry.
blues
Ostatnio zmieniony 8 lut 2007, o 22:52 przez blues, łącznie zmieniany 2 razy.

Piotr
Moderator
Moderator
Posty: 465
Rejestracja: 14 lut 2003, o 13:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Piotr » 6 lut 2007, o 23:59

TheEnd - moze zrobic jakies miejsce na schematy (z mozliwoscia krotkich opisow)?
Co o tym myslicie?
Pzdr
PZb

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 7 lut 2007, o 00:21

Ano jak widac, taki temat (nawet przyklejony) ze schematami z krotkim opisem, albo i bez opisu :619: by sie przydal... pozatym niestety regularne czyszczenie z tematow niezbyt DIY (pytan).

Mysle ze pomysl godny uwagi, porzadkujacy nieco chaos ;)
Ostatnio zmieniony 31 sty 2009, o 17:41 przez pajaczek, łącznie zmieniany 1 raz.

petersz
-
-
Posty: 579
Rejestracja: 2 gru 2005, o 18:26
Lokalizacja: ---

Postautor: petersz » 7 lut 2007, o 15:56

Chodzi Wam o listę schematów, tj. odnośniki do stron, gdzie dane schematy można znaleźć? Myślę, że wystarczy jakiś przyklejony temat, w którym znajdowały by się odnośniki wraz z opisami, bo zamieszczanie wszystkiego na forum, to paranoja.

Nie wiem, czy moja propozycja jest godna uwagi, ale podzielę się z nią: jeden z moderatorów mógłby utworzyć temat o nazwie w stylu "Zbiór schematów" i znajdowałyby się tam pogrupowane w kategorie odnośniki, np. Wzmacniacze Audio, Efekty Gitarowe, Telewizory itd. Problem tylko, jak użytkownicy mogli by umieszczaś swoje linki w jednym poście, by nie robić bałaganu. Lub wersja, że najpierw wysyłamy link(i) do owego moderatora wraz z krótkim opisem, zaś dopiero potem (po ekspertyzie i sprawdzeniu czy się nie powtarza) moderator edytuje post i dodaje owe linki. Jednak też nie wiadomo, czy to nie będzie zbyt uciążliwe, jak każdy użytkownik zacznie wysyłać swoje propozycje... Może macie jakieś pomysły?

Pozdr.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 7 lut 2007, o 16:39

Petersz: No to mi sie wydaje ze jest to takie uzupelnienie pomyslu Piotra. Widzisz. Blues zamiescil jakis schemat(y), nawet bez opisu co to... ktos moze chciec sie pochwalic innymi dzialami swoimi czy wygrzebanymi w sieci, nie koniecznie zakladajac przy tym osobny temat z elaboratem "o dziele".

Mam jakies tam pomysly, oczywiscie nie doskonale, jak to rozwiazac. Np. kazdy user chcacy cos dodac, dodaje do takiego tematu notke, w scisle okreslonym formacie, typu: tytul ukladu, opis (opcja) schemat badz link. Wowczas moderator po obejrzeniu i zaklasyfikowaniu tego edytuje pierwsza notke-liste dodajac np. tytul + link do danego posta (albo jesli jest to tylko schemat w sieci to z linkiem zewnetrznym). W razie potrzeby usowa zbedne posty.
Problem powstal by jedynie jesli (po rozrosnieciu sie tematu), ktos wpadl na pomysl usowania postow "nieostatnich".

Pewnie ze jest to dodatkowa robota dla Modow, ale tez od nich zalezy czy sie tego podejma czy nie :607:

blues
-
-
Posty: 23
Rejestracja: 21 maja 2006, o 21:35
Lokalizacja: net

Postautor: blues » 7 lut 2007, o 19:15

[quote="pajaczek"]Petersz: No to mi sie wydaje ze jest to takie uzupelnienie pomyslu Piotra. Widzisz. Blues zamiescil jakis schemat(y), nawet bez opisu co to...

Witam,
Jezeli uwaznie sprawdzisz zalacznik zobaczysz ,ze dotyczy gitarowych efektow(w wiekszosci).
Zauwazylem ,ze ciagle sa narzekania na forum.
Zobaczcie jak zrobili to na elektroda.pl
Sadze ,ze zawsze znajdzie sie ktos komu moze sie przydac jakas aplikacja czy to do modyfikacji lub tez przeanalizowania jak wykonali to inni.
Co do opisow znajacy temat po krotkiej analizie wie z czym ma do czynienia.
Pozdrawiam
blues

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 7 lut 2007, o 19:41

Alez blues, ja nie mam do Ciebie pretensji, zamiesciles jak zamiesciles, to byl tylko przyklad do dyskusji pomyslu Piotra. Chodzilo o to, ze na forum nie zamiesciles choc wzmianki co to, a szukajac czegos "searchem" to raczej po "efekt gitarowy" tego nie znajde.

Co jest w zalaczniku nie wiem, bo i nie sprawdzalem... szczerze, nie mialem nastroju... Natomiast za ciekawa uznalem dyskusje dot. jakiegos ujednolicenia zamieszczanych projektow.

Tak wiec nie sa to narzekania, a zawzieta burza musguf ;)

petersz
-
-
Posty: 579
Rejestracja: 2 gru 2005, o 18:26
Lokalizacja: ---

Postautor: petersz » 7 lut 2007, o 21:02

Zgadzam się z Pajączkiem, że te schematy zamieściłeś trochę na opak, bo zero wzmianki co można znaleźć w podad 2MB załączniku... (domyśliłem się jedynie po Twym nicku) Wyobraź sobię tysiące schematów bez opisów... Wiadomo, że każdy "znający temat" rozpozna, co to jest, ale nie każdy ma godziny zbędnego czasu na przeszukiwanie ich. Po co sobię i innym utrudniać życie, jak można w prosty sposób je ułatwić?

Pozdr.

P.S.
Gdzię się podziewają moderatorzy? Bo to ich głos przydałby się teraz w tej sprawie :)

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 8 lut 2007, o 09:10

TheEnd - moze zrobic jakies miejsce na schematy (z mozliwoscia krotkich opisow)?
Co o tym myslicie?
Pzdr
PZb
Witam. Nie było mnie dzień i widzę, że się dzieje :)

A można by utworzyć taki dział... jednak przestrzeń dyskowa forum jest zbyt mała i już teraz załączniki i same forum zabiera ponad 50% Dlatego ostatnio robiłem porządki ze starymi załącznikami.
Żeby utworzyć takie coś potrzebne będzie pewnie dużo miejsca na serwerze nawet rzędu GB!
Pomyślę coś i dopiszę później, bo na razie nie wiem jak to rozwiązać.

P.S Temat przeniosłem do działu Inne.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 159 gości