Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Więzienie za posiadanie nagrywarki - obudźcie mnie bo śnię..

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Więzienie za posiadanie nagrywarki - obudźcie mnie bo śnię..

Postautor: radzio » 9 cze 2006, o 16:02

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10 ... 865151.153

Czyli internet też jest do zamknięcia - można nim przesyłać nielegalne programy....

Może najwyższa pora aby rząd wstał z klęczek i przeniósł się do XXI wieku... jak narazie to żyje w średniowieczu... Indeks Filmów Zakazanych już działa....

Awatar użytkownika
Elektrooonik
-
-
Posty: 20
Rejestracja: 10 paź 2004, o 21:27
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Elektrooonik » 9 cze 2006, o 16:09

Włos się jeży na głowie... :evil: :? :o :cry: NO COMMENT :no: :569: :570: :697: :659:

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 9 cze 2006, o 16:19

Idąc tropem Ministerstwa Kultury należy zamknąc fabryki cegieł, bo przecież cegłą można kogoś zabić (niewiele jest przedmiotów których nie można użyć do zrobienia krzywdy), wszystkich posłów zamknąć za jazde po pijanemu, bo przecież jeden poseł jeździł po pijanemu; zamknąc wszystkich księży za pedofilie, bo przecież jednego za to zamkli, pozamykać urzędników za przyjmowanie łapówek bo przecież niektórzy biorą... w sumie to wszyscy mieszkańcy tego świata są przestępcami, bo jakiś ułamek ludzkości popełnia przestępstwa...

Awatar użytkownika
Futrzaczek
-
-
Posty: 781
Rejestracja: 4 gru 2005, o 17:48
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Kontaktowanie:

Postautor: Futrzaczek » 9 cze 2006, o 19:09

Rety kotlety! :evil: :evil: :evil: :x :x :x
Czy Ci &*?:%#^(posypani dużą ilością pieprzu z dodatkiem subtelnej nutki chrzanu) posłowie nie mają co robić?
Idąc dalej ich tropem myślenia, trzeba mnie zamknąć za posiadanie lutownicy... Bo na pewno planuję jakieś morderstwo z premedytacją :x
Mogę przy jej użyciu złamać prawa autorskie :idea: np. robiąc projekt z EP
Ogórki też trzeba zamknąć - przecież ogórkiem też można zabić.
Rany, ja chcę się wynieść z tego kraju :567:
Aż się futerko jeży na grzbiecie :uhoh:

robert.rut
-
-
Posty: 21
Rejestracja: 12 paź 2003, o 20:21

Postautor: robert.rut » 10 cze 2006, o 00:51

A co nie wiecie, że biurakracją rozwiązuje się problem bezrobocia, zatrudniając tysiące urzędasków na durnych stanowiskach. Przykład: budowa domu, twoja działka, ale ty przecież nie wiesz w którym miejscu masz postawić dom, gdzie przebiegają instalacje, z czego masz go postawić jak ma być usytuowany. Oczywiście urzedasek musi Ci zrobić odbiór abyś mógł w nim zamieszkać, bo skąd Ty masz wiedzieć, że nadaje się do zamieszkania. A wybuduj samowolnie dom lub jakiś inny mały budyneczek to się przekonasz, że nie masz nic do powiedzenia na swoim. Masz samochód, fakt jest taki, że nie jest on twój, masz lać do niego to co Ci każą, musisz wnosić obowiązkową opłatę za OC od dowodu rejestracyjnego pojazdu, bo choć z samochodu zostały tylko koła to dla urzędaska jest to dalej pojazd samochodowy, ale jakby cymbał przeczytał podtawowe definicje z prawa o ruchu drogowym to by mu się skomplikowało, dlatego najlepiej tego nie robić. Nie stać Cię na nowy samochód, nieprawda, niedługo Cię bedzie stać, Zyta i spółka udowodnią to niebawem. Itp, itp, itp.... Aha, zarabiamy za dużo, dlatego trzeba wyrównać akcyzą ceny nośników energii...
Załączniki
av-17179.gif
av-17179.gif (29.03 KiB) Przejrzano 10225 razy

Awatar użytkownika
piterino_16
-
-
Posty: 400
Rejestracja: 26 paź 2005, o 21:20
Lokalizacja: Inowrocław
Kontaktowanie:

Postautor: piterino_16 » 10 cze 2006, o 21:55

CHORE CHORE I JESZCZE RAZ CHORE!!!!!!!!!!!!!!
to co ci z sejmu wyrabiają to sie w głowie nie mieści poseł może łamać prawo i mic mu nie zrobią bo ma immunitet a Ty idź siedzieć bo nagrałeś sobie przed chwiłą skończoczy projekt to paranoja!!!!! :o może nie chce im się myśleć ale chociaż czasami mogliby to zrobić przez tą głupia nowelizację to rynek sprzętu komputorowego będzie miał straty
druga rzecz jest taka : technologia idzie do przodu rozwoju nie da się zatrzymać zwłaszcza w tej dziedzinie w takim razie po co mądrzy naukowcy i sztab innych ludzi mają modernizowaći udoskonalać sprzęt skoro i tak zostanie on uznany za sprzęt którym łamie sie przwo!!??!! posłom nie da się przemówić do rozumu
:563: tylko to pozostaje

Awatar użytkownika
Futrzaczek
-
-
Posty: 781
Rejestracja: 4 gru 2005, o 17:48
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Kontaktowanie:

Postautor: Futrzaczek » 12 cze 2006, o 21:42

Taki mały off...
Kto z uczniów jutro strajkuje przeciw Giertychowi? Ja to robię jak 140 tys. innych ludków - siedząc w domu - notabene przy lutownicy :)
Po prostu mam tego &*:$# (lumpa) dość!

Awatar użytkownika
Tommy Vercetti
-
-
Posty: 122
Rejestracja: 19 wrz 2006, o 16:30
Lokalizacja: Vice City

Postautor: Tommy Vercetti » 19 wrz 2006, o 17:31

Giertych jest OK !!
Wymyślił amnestie maturalną, a bez tego nie da rady zdać matury z polskiego :D :D

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 19 wrz 2006, o 17:32

(..)a bez tego nie da rady zdać matury z polskiego :D :D
Z polskiego? A mi się wydawało, że amnestię wprowadzono aby maturzyści nie męczyli się z matematyką.

Awatar użytkownika
Futrzaczek
-
-
Posty: 781
Rejestracja: 4 gru 2005, o 17:48
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Kontaktowanie:

Postautor: Futrzaczek » 19 wrz 2006, o 18:01

Ja też bym nie dał rady zdać z polskiego. Tego się nie da zdać, podobnie jak histerii.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 19 wrz 2006, o 18:31

Wyjedzcie do Chin... tam bedziecie mogli zdawac z Chinskiego...

... przy okazji zabierzcie ze soba Giertycha.

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 19 wrz 2006, o 20:00

Wyjedzcie do Chin...
Czemu piszesz to w liczbie mnogiej? Mi się tu podoba. Nawet z własnej woli zdawałem matematykę na maturze ;)

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 20 wrz 2006, o 00:02

Pisalem do (i mialem na mysli) tych z powyzszych, ktorzy matury jeszcze nie pisali - jak rozumiem... czyli Tommyego (i troche Futrzaczka, ale Ten chyba ma jeszcze troche czasu na nauke przed matura, pozatym przejawia pewne oznaki zdrowego rozsadku :mrgreen: ).

Ps. Tez pisalem z matmy, miala byc tez Fiza (ustny), ale mnie nauczyciel wpienil - wypiol sie, i nie chcial wesprzec... pewnie dlatego ze bylbym jedynym w szkole zdajacym Fizyke - a chcial miec wolne.

Awatar użytkownika
Futrzaczek
-
-
Posty: 781
Rejestracja: 4 gru 2005, o 17:48
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Kontaktowanie:

Postautor: Futrzaczek » 20 wrz 2006, o 06:32

troche Futrzaczka, ale Ten chyba ma jeszcze troche czasu na nauke przed matura, pozatym przejawia pewne oznaki zdrowego rozsadku
Eeee... No coś Ty, nie żartuj nadmiernie ;) Już Piotr mi na ten tydzień wystarczy ;)

a_antoniak
-
-
Posty: 645
Rejestracja: 13 sty 2005, o 18:38
Lokalizacja: Krasnystaw
Kontaktowanie:

Postautor: a_antoniak » 20 wrz 2006, o 15:19

Wyjedzcie do Chin... tam bedziecie mogli zdawac z Chinskiego...

... przy okazji zabierzcie ze soba Giertycha.
Mogliby pojechac droga okrezna, i zabrac Voigta, Andrejewskiego, Gielnika, Pastörsa i pewnie paru innych, znacznie gorszych niz nasz romek-atomek.

Awatar użytkownika
Tommy Vercetti
-
-
Posty: 122
Rejestracja: 19 wrz 2006, o 16:30
Lokalizacja: Vice City

Postautor: Tommy Vercetti » 21 wrz 2006, o 15:58

Romuś to przymuł, ale ta amnestia to niejednego wyratuje od oblania matury. Ja mam zamiar zdawać mature z fizyki i matematyki nawet na poziomie rozszerzonym i wierze, ze mi sie uda. Za to polskiego na 99 % nie zdam nawet na poziomie podstawowym. Gdybyście wiedzieli jakiego mam dennego poloniste to sami byście zrozumieli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 21 wrz 2006, o 16:03

Za to polskiego na 99 % nie zdam nawet na poziomie podstawowym. Gdybyście wiedzieli jakiego mam dennego poloniste to sami byście zrozumieli
A to polonista za Ciebie zdaje maturę czy Ty sam? Być Polakiem i nie zdać matury z języka ojczystego to troszkę chyba wstyd?

Awatar użytkownika
Tommy Vercetti
-
-
Posty: 122
Rejestracja: 19 wrz 2006, o 16:30
Lokalizacja: Vice City

Postautor: Tommy Vercetti » 21 wrz 2006, o 16:04

Nie do chin, ale w przestrzeń kosmiczna należałoby wysłać najlepiej cały nasz rząd, a przynajmniej: Leppera, Gilowską i na 100 % braci kaczorów. Oni to już kompletny śmietnik z Polski zrobią :evil: Może dojść do tego, że będzie druga komuna. Z nimi to wszystko możliwe :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 5 gru 2009, o 19:36 przez Tommy Vercetti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Futrzaczek
-
-
Posty: 781
Rejestracja: 4 gru 2005, o 17:48
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Kontaktowanie:

Postautor: Futrzaczek » 21 wrz 2006, o 16:40

Zażarta walka między humanistami a ludźmi kochającymi przedmioty ścisłe(jak ja) trwa od czasu wynalezienia pisma, a może i jeszcze wcześniej. Tak było, jest i będzie, i nikt nie zakończy tego sporu - przykład: moja dyrektorka uczy mnie historii ( :563: ) i zamiast 2 godzin fizyki w drugiej klasie mam jedną, jak w pierwszej. Obcięto mi jedną godzinę matematyki (mam 4) i chemii (raz w tygodniu) na rzecz historii i polskiego. I teraz na przedmiotach ścisłych robimy po 3 tematy na jednej lekcji, a na przedmiotach humanistycznych mamy kupę wolnego czasu. Gdzie tu sens, gdzie logika?
:arrow: Tommy_Vercetti - nie jesteś osamotniony w kwestii nauczyciela :/

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości