Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

"Zemsta za Grunwald..."

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

"Zemsta za Grunwald..."

Postautor: end » 19 wrz 2005, o 09:47

Witam, dzisiaj rano dostałem takiego oto e-maila i pomyślałem, że to dość interesujaca sprawa i warto się podzielić tym na forum.
Cytuję treśc e-maila:
"Czy i kiedy wyjdzie na jaw prawda o Żuławach?

W roku 2003 i 2004 niemiecka firma z Wrocławia i polska z Gdańska zarzuciły najlepsze ziemie w Polsce, gdańskie Żuławy, tysiącami ton nie przetworzonych osadów ściekowych. Dla zmyłki mieszano je z popiołem.
W miejscowości Trzcińsko stwierdzono pięciokrotne przekroczenie dopuszczalnych norm ołowiu, ośmiokrotne chromu, szesnastokrotne kadmu i ponad czterdziestokrotne miedzi.


Norma cynku została przekroczona pięćdziesięciokrotnie!

Sfałszowano dokumenty transportowe, tak że nigdy nie dowiemy się ile ton zostało wywiezione,
firma pilnowała by rolnicy w ramach umów zaorali „nawóz” czyli osady !
W procederze brało i bierze udział może nawet 500 rolników, którzy brali pieniądze za trucie siebie i innych.


Prokuratura w Pruszczu Gdańskim umorzyła postępowanie,
a to oznacza, że afera dotyczy bardzo wysoko postawionych
ludzi w Gdańsku, a może nawet wyżej i dalej.
Oczywiście szybko „zrobiono” ekspertyzy, że wszystko jest OK.
Kto brał udział w zatuszowaniu jednej z największych katastrof ekologicznych w Polsce? Kto wziął w łapę?


W województwie gdańskim nagle wzrosła zachorowalność na raka, białaczki i inne. I oczywiście nikt nie wie dlaczego? Patrzycie na „białą górę”, a pod nogami i na talerzach macie tykającą przez następne 25 lat bombę!
Czy Niemcy zemścili się w ten podstępny sposób za bitwę pod Grunwaldem, czy za inne nasze przewinienia?


Opis i część dokumentów dotyczących afery można zobaczyć
na stronie
www.bni.com.pl w zakładce PRAWO > Kpiny z prawa > afera na Żuławach
aferę wykrył, info znalazł i zestawił Roman Molas

bb

Postautor: bb » 19 wrz 2005, o 16:33

To zadna zemsta tylko pazernosc polakow ktorzy za pieniadze zrobia wszystko jedyna gorsza nacja niz my to chinczycy przykre ale prawdziwe. Wczoraj gdzies czytalem ze wlamali sie i ukradli zlom ze skupu zlomu.

Awatar użytkownika
ZenObi
-
-
Posty: 92
Rejestracja: 9 kwie 2004, o 23:18
Lokalizacja: Lublin

Postautor: ZenObi » 20 wrz 2005, o 18:07

Witam.
O tej sprawie pisało już dawno "NIE", ale ta gazeta jest uważana za szmatławiec i nikt jej nie wierzy. :?

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 20 wrz 2005, o 18:27

Witam.
O tej sprawie pisało już dawno "NIE", ale ta gazeta jest uważana za szmatławiec i nikt jej nie wierzy. :?
Gazeta ma swoich zwolenników jak i przeciwników.
Moim zdaniem Urban dobrze robi, czytam gazetę regularnie, bo mój znajomy mi to przynosi.
Swoją drogą, czasem jest niezły ubaw z tekstów jakie tam padają :lol:

czarutek

Postautor: czarutek » 20 wrz 2005, o 18:29

...
Sobie wypraszam.

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 21 wrz 2005, o 07:24

Witam.
O tej sprawie pisało już dawno "NIE", ale ta gazeta jest uważana za szmatławiec i nikt jej nie wierzy. :?
A ja zaś inną gazetę (z całkiem drugiego końca półki) uważam za szmatławiec ale nie podam jej nazwy żeby nikogo nie urazić. A NIE też czytam i też sobie wypraszam.

tomek_j
-
-
Posty: 264
Rejestracja: 14 sty 2004, o 09:06

Postautor: tomek_j » 21 wrz 2005, o 07:53

Witam.
O tej sprawie pisało już dawno "NIE", ale ta gazeta jest uważana za szmatławiec i nikt jej nie wierzy. :?
A ja zaś inną gazetę (z całkiem drugiego końca półki) uważam za szmatławiec ale nie podam jej nazwy żeby nikogo nie urazić. A NIE też czytam i też sobie wypraszam.
To akurat że czytacie NIE to nie jest powód do dumy. Lepiej jest czytać EP na przykład bo nie psuje krwi. Co do rzeczonej zemsty za Grunwald, to cały ten temat pachnie spiskowa terorią dziejów, a jeszce bardziej kampania wyborczą. lepiej zamiast o tym pisac na forum elektronicznym trzeba zaineteresować tym na przykład Green Peace lub innych green :). Poza spekulacjami nikt z nas nie jest w stanie potwiedzić lub zaprzeczyc tym "doniesieniom" Skoro pisze o tym Urban to ja osobiście sądzę, ze jest to wyssne z brudnego palca :D

czarutek

Postautor: czarutek » 21 wrz 2005, o 08:10

P.S. NIE dlatego, że jestem Chińczykiem... :mrgreen:

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 21 wrz 2005, o 08:16

a jeszce bardziej kampania wyborczą
etam.... :)

tomek_j
-
-
Posty: 264
Rejestracja: 14 sty 2004, o 09:06

Postautor: tomek_j » 21 wrz 2005, o 08:55

a jeszce bardziej kampania wyborczą
etam.... :)
Firmę z Wrocławia prowadzi wnuk Kaczyńskiego, firma z Gdańska to własnośc szwagra żony Tuska, odpady przwewoziła firma Olejniczaka, a kontakt im zapewnił Urban z Michnikiem. Sprawę wykryła i nagłośniła żona Leppera... Nie wiedziałeś o tym :? bardzo ci sie dziwię :D

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 21 wrz 2005, o 09:35

Nie wiedziałeś o tym Confused bardzo ci sie dziwię Very Happy
Nie wiedziałem...
Dlaczego się dziwisz, bo co?

Awatar użytkownika
ZenObi
-
-
Posty: 92
Rejestracja: 9 kwie 2004, o 23:18
Lokalizacja: Lublin

Postautor: ZenObi » 21 wrz 2005, o 10:43

Tomek_i:
Cz przypadkiem nie zaślepia Cię nienawiść? Trochę otwartości umysłu bym proponował. To, że jestem liberalnym prawicowcem, nie oznacza że potępiam w czambuł wszystko, co wiąże się z komunizmem, lewicą itd. Nie zgadzam się z Urbanem pod względem ideologii, nie lubię używanego w "NIE" języka ze sporą dawką wulgarności, ale jeżeli chodzi o wykrywanie afer gospodarczych i łapówkarskich, jego gazeta prowadzi zdecydowanie. I nie mów że nie, bo jak nie czytasz, to nie wiesz. Radziłbym poznać, a dopiero później krytykować. A powodem do dumy nie jest czytanie organów prasowych pewnych popularnych ostatnio ugrupowań, chociaż to też dość regularnie czytam (ogólnie pochłaniam całą dostępną literaturę). I jak czytam, to wiem.

a_antoniak
-
-
Posty: 645
Rejestracja: 13 sty 2005, o 18:38
Lokalizacja: Krasnystaw
Kontaktowanie:

Postautor: a_antoniak » 21 wrz 2005, o 10:57

Ot i pokłócili się elektronicy... Ideologia i polityka potrafią zepsuć wszystko.

bb

jesli jestes bez winny to rzuc kamien

Postautor: bb » 21 wrz 2005, o 11:25

<< "Wypraszam sobie"

Jestesmy (polacy) biednym spoleczenstwem i z tad taka pazernosc. Latwo jest strugac pana ale trudniej nim byc. Mam pytanie czy znajdzie sie chocby jedna osoba ktora nie ma kradzionego programu na swoim komputerze?

czarutek

Postautor: czarutek » 21 wrz 2005, o 11:37

Aby to zmienić, od czegoś trzeba zacząć. Proponuję od ortografii.

tomek_j
-
-
Posty: 264
Rejestracja: 14 sty 2004, o 09:06

Postautor: tomek_j » 21 wrz 2005, o 12:45

Tomek_i:
Cz przypadkiem nie zaślepia Cię nienawiść?
No nie wiem 8) Jeżeli mnie zaślepia to i tak tego nie widzę (jako zaslepiony) :)
Trochę otwartości umysłu bym proponował. To, że jestem liberalnym prawicowcem, nie oznacza że potępiam w czambuł wszystko, co wiąże się z komunizmem, lewicą itd.
To wspaniałomyślne zaiste z Twojej strony 8) Chociaż liberalnym prawicowcem...no nie wiem ...nie wiem
Nie zgadzam się z Urbanem pod względem ideologii, nie lubię używanego w "NIE" języka ze sporą dawką wulgarności, ale jeżeli chodzi o wykrywanie afer gospodarczych i łapówkarskich, jego gazeta prowadzi zdecydowanie. I nie mów że nie, bo jak nie czytasz, to nie wiesz.
Co racja to racja, nie czytałem , nie czytam i nie bede czytał tak mi dopomóż.... - zresztą nie o to chodzi
Radziłbym poznać, a dopiero później krytykować. A powodem do dumy nie jest czytanie organów prasowych pewnych popularnych ostatnio ugrupowań, chociaż to też dość regularnie czytam (ogólnie pochłaniam całą dostępną literaturę). I jak czytam, to wiem.
wszak wiedza to potęga, ale co zrobisz z NIEwiedzą :roll:
Pozdrawiam
T.

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 21 wrz 2005, o 13:54

Ot i pokłócili się elektronicy... Ideologia i polityka potrafią zepsuć wszystko.
Myślę, że nikt się nie kłóci a po po prostu wypowiada się...
No chyba, że zaczną się kłótnie to temat wypadnie do kosza...(bo nie o to tutaj chodziło) :(
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2005, o 14:22 przez end, łącznie zmieniany 2 razy.

tomek_j
-
-
Posty: 264
Rejestracja: 14 sty 2004, o 09:06

Postautor: tomek_j » 21 wrz 2005, o 14:05

No właśnie chodzi o rzecz niezwykle poważną - już mówiąc poważnie. A ja tylko troszke tylko pospekulowałem, że może odprysk ostarzłu wyborczego na przykład kanoniera kwa kwa albo innego ogniomistrza. Jeżeli tak to dobrze, a jeżeli nie i to wszystko prawda o skażeniu to jest niezbyt wesoło :|

a_antoniak
-
-
Posty: 645
Rejestracja: 13 sty 2005, o 18:38
Lokalizacja: Krasnystaw
Kontaktowanie:

Postautor: a_antoniak » 21 wrz 2005, o 15:01

No to teraz dla rozgrzania atmosfery porozmawiajmy o Wyborach... :D

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 21 wrz 2005, o 15:24

No to teraz dla rozgrzania atmosfery porozmawiajmy o Wyborach... :D
I ja na rozgrzewkę chciałbym zaprosić was do przeczytania sobie zawartości podanego niżej linku :lol:
WYBORY

No to chyba o wyborach nie?... :562:

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 163 gości