Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Tańsze metody programowania układów DIP

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Paweł[LOGIN]

Re: Prośba do szukających!

Postautor: Paweł[LOGIN] » 8 sie 2005, o 10:25

Witam chcialem zapytac czy sa tansze metody programowania ukladow DIP .Koniecznie potrzebuje zaprogramowac nowy bios na swojej plycie .Celem byloby usuniecie i wczytanie zdrowego biosu, no i oczywisci zeby to bylo jak najtansze.Pozdr.

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Postautor: ACeK » 8 sie 2005, o 10:55

:) Zeby Ci ktos pomogl musisz podac wiecej szczegolow bo DIP (Dual Inline Package) to tylko typ obudowy w ktorej jest pamiec. Pamieci sa rozne co znaczy ze sa rozne sposoby programowania z Twoich danych tylko wrozka Ci pomoze :wink:
:D

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 8 sie 2005, o 12:37

To ja sie zabawie we wrozke.

Odpowiedz na pytanie:
Sa tansze metody programowania ukladow DIP.


Ps. Ten konkretny temat nie mial chyba sluzyc zadawaniu pytan. Sugestia do The Enda. Usun bzdurne notki i zamknij temat, chyba nawet ACeK sie nie obrazi za usuwanie w tym przypadku.

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 8 sie 2005, o 12:57

To ja sie zabawie we wrozke.

Odpowiedz na pytanie:
Sa tansze metody programowania ukladow DIP.


Ps. Ten konkretny temat nie mial chyba sluzyc zadawaniu pytan. Sugestia do The Enda. Usun bzdurne notki i zamknij temat, chyba nawet ACeK sie nie obrazi za usuwanie w tym przypadku.
Wiesz, nie chciałbym byc znowu osądzony o to, że kasuje sobie tematy jak chcę... :(
Więc niech zostanie, temat podzieliłem i wrzuciłem do działu Inne :wink:

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości