Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Praktyczny elektronik-pytanie

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Chudy Ed
-
-
Posty: 7
Rejestracja: 27 maja 2005, o 16:55
Lokalizacja: Toruń

Praktyczny elektronik-pytanie

Postautor: Chudy Ed » 11 cze 2005, o 15:32

Nie jestem pewien czy post jest we właściwym miejscu?

Mam pytanie: niewiecie czy gdzieś są dostępne w formacie PCB płytki z czasopisma Praktyczny Elektronik. Ich strona nie działa a Google wywalją zame bzdety. Za wszelką pomoc i info z góry dziękuje.

Jarek

PS. jeśli to niewłaściwe miejsce to PRZEPRASZAM.

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Postautor: ACeK » 11 cze 2005, o 15:54

:) Praktyczny Elektronik mial swoje nr na plytach Cd w formie PDF i na pewno ktos taka plyte ma wiec podaj konkretnie czego potrzebujesz nr rok tytul artykulu i na pewno ktos sie znajdzie a jak nie to ja za tydzien prawdopodobnie bede w domu to znajde i Ci przesle :wink:
:D

Chudy Ed
-
-
Posty: 7
Rejestracja: 27 maja 2005, o 16:55
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Chudy Ed » 11 cze 2005, o 16:18

Pytam ogólnie. Jak by co to dam znać.

Jarek

Tom27
-
-
Posty: 173
Rejestracja: 26 paź 2003, o 20:36
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Tom27 » 11 cze 2005, o 23:12

Witam
Mam obie płyty CD, ale niestety płytki drukowane są tylko PDF ( całe roczniki są jako skany przerobione na PDF-y). Płyty są oryginalne tak, więc nie znajdziesz PCB też kiedyś szukałem, bo chciałem to edytować w np. Protel-u. Nic nie znalazłem, bo tego nie ma no chyba, że ktoś zrobił od podstaw nową płytkę na wzór. Jak by, co to mam dwie płytki i mogę coś podrzucić daj znać tylko, co. Tak przy okazji do kompletu Praktycznego Elektronika brakuję mi numerów od, 1 do 4 /2000 jeśli ktoś może ma to proszę o kontakt. Pozdrawiam.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości