Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Jak dobrać głośniki do odtwarzacza MP3?

_Wojciech_
-
-
Posty: 269
Rejestracja: 1 kwie 2003, o 20:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Jak dobrać głośniki do odtwarzacza MP3?

Postautor: _Wojciech_ » 13 mar 2008, o 17:20

Witam!

Kupiłem sobie taki odtwarzacz MP3:
http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=319818555
ma on głośniczek ale bardzo cichy :( Nie lubię słuchawek, chciałbym dokupić do niego jakieś większe głośniczki. Pomóżcie mi coś wybrać :) Najlepiej podajcie jakieś, które będą pasować. Gniazdo - mały jack.
I jeszcze jedno: chciałem ten odtwarzacz wykorzystywać w samochodzie. Mam Cinquecento ze standardowymi głośnikami. Da się jakoś podłączyć ten odtwarzacz do tych głośników? Co musiałbym dokupić?

Pozdrawiam!

000andrzej
-
-
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2003, o 14:03
Lokalizacja: Kraków

Postautor: 000andrzej » 13 mar 2008, o 23:27

Jak chcesz jakieś głośniczki to podłącz zwykłe głośniki (ze wzmacniaczem) takie jak do komputera.
Co do podłączenia do cinkusia - bez wzmacniacza do głośników nie podłączysz. Jeśli masz radio z magnetofonem to możesz zastosować kasetę - przejściówkę i do niej podłączyć mp3. Wtedy poprzez wzmacniacz w radiu będziesz mógł słuchać (zależy od kasety i głowicy w radiu - taką będziesz miał jakość).

Wróć do „Elektronika retro, lampy, audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości