Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Pomoc przy doborzesluchawek

fortec
-
-
Posty: 13
Rejestracja: 5 lut 2007, o 16:33
Lokalizacja: NaDorKa

Pomoc przy doborzesluchawek

Postautor: fortec » 6 lut 2007, o 00:57

Witam,
Wiem, ze jest to forum bardziej od strony elektroniki praktycznej, ale czesto tu wchodze ze wzgledu na studia. Jak wiadomo skype szaleje i potrzebuje dobrego zestawu do prowadzenia czestych rozmow. Polecono mi w sklepie creative hs 300, 390 badz 400 ze wzgledu na dobra jakosc i dosc niska cene. Czy ktos korzysta z nich i moglby wesprzec mnie w decyzji?
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Re: Pomoc przy doborzesluchawek

Postautor: end » 9 lut 2007, o 14:10

Witam,
Wiem, ze jest to forum bardziej od strony elektroniki praktycznej, ale czesto tu wchodze ze wzgledu na studia. Jak wiadomo skype szaleje i potrzebuje dobrego zestawu do prowadzenia czestych rozmow. Polecono mi w sklepie creative hs 300, 390 badz 400 ze wzgledu na dobra jakosc i dosc niska cene. Czy ktos korzysta z nich i moglby wesprzec mnie w decyzji?
Pozdrawiam.
Kup jakieś zwykłe słuchawki i tak w skype nie ma super jakosci dźwięku więc kupowanie dla mnie super słuchawek do Skype to przerost formy nad treścią.
Takie moje zdanie.

fortec
-
-
Posty: 13
Rejestracja: 5 lut 2007, o 16:33
Lokalizacja: NaDorKa

Postautor: fortec » 9 lut 2007, o 16:18

Masz racje, ze jest to przerost, ale jak juz mam kupowac sluchawki to chce kupic dobre, takie jak hs 400, zebym pozniej mogl jeszcze sluchac muzyki na nich. Szkoda wyrzucac pieniadze na sluchawki z marketu, tak mi sie przynajmniej wydaje..

[ Dodano: 12-02-2007, 11:17 ]
Kupilem w koncu te creativa i jestem zadowolony, polecam goraco.

Wróć do „Elektronika retro, lampy, audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości