Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Wzmacniacz szerokopasmowy do generatora funkcyjnego

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
*=SooFKa=*
-
-
Posty: 15
Rejestracja: 23 mar 2003, o 11:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontaktowanie:

Wzmacniacz szerokopasmowy do generatora funkcyjnego

Postautor: *=SooFKa=* » 25 mar 2003, o 14:41

Ratunq!!!! :!: :? :!: :? Potrzebowalabym schemat elektryczny i
płytki drukowanej wzmacniacza szerokopasmowego, który miałby być zamontowany w generatorze funkcyjnym o zakresie częstotliwości wyjściowych od 20 Hz do 20000 Hz. :!: Artykul o takim wzmacniaczy był umieszczony w EP z lat 1999-2002.. Jesli macie egzemplarz w którym był on sie znajdował to strasznie bym mnie ucieszyło gdybyscie to zeskanowali i przeslali mi e-mailem :) :!: !!!! Albo slijcie wszystko co macie o wzmacniaczach szerokopasmowych a ja sobie wybiore conieco!! Z góry strasznie dziekuje !!! :* :)

Gość

Postautor: Gość » 1 kwie 2003, o 19:37

W rocznikach 93-95 EP był opublikowany miernik częstotliwości i dodatkowo wzmacniacz wcz do nieg, o ile pamiętam na jekimś małym scalaczku.

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Postautor: Wojtek » 1 kwie 2003, o 19:47

O ile się nie mylę to na to pytanie odpowiedziałem Ci w tym miejscu viewtopic.php?t=112 :D

Awatar użytkownika
*=SooFKa=*
-
-
Posty: 15
Rejestracja: 23 mar 2003, o 11:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontaktowanie:

Dzieki!

Postautor: *=SooFKa=* » 1 kwie 2003, o 20:46

Kojarze!! Dobrze wiem.. przydałby mi sie ten artykulik tez szkoda ze na stronkach Ep nie ma dostepnego go w PDFie.. jeste tylko korekta do tego artykułu Jesli mozesz przeslij mi ten artykulik.. Z góry dziekuje :-))
Pozdroofki

Awatar użytkownika
*=SooFKa=*
-
-
Posty: 15
Rejestracja: 23 mar 2003, o 11:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontaktowanie:

Na pewno to był 4/00 EP

Postautor: *=SooFKa=* » 1 kwie 2003, o 20:55

Na 100000 % to był kwietniowy numerek EP z 2000 roq... nie ma go na necie ale był publikowany~!! Dlatego prosze o zeskanowanie!!!! Miałam go zeskanowany na komputerze ale przez skleroze przy formacie c nie skopiowałam go na inna partycje i teraz musze szukac po ludzikach!!!!

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Postautor: Wojtek » 1 kwie 2003, o 21:35

*=SooFKa=* napisała
Kojarze!! Dobrze wiem.. przydałby mi sie ten artykulik tez szkoda ze na stronkach Ep nie ma dostepnego go w PDFie..
Ależ jest pod tym adresem: http://www.ep.com.pl/archiwum/pdf/1999/09/51_55.pdf
Wysyłam Ci mailem ten plik.

Awatar użytkownika
*=SooFKa=*
-
-
Posty: 15
Rejestracja: 23 mar 2003, o 11:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontaktowanie:

Postautor: *=SooFKa=* » 2 kwie 2003, o 18:42

Dzieki ale to jest tani generator funkcyjny.. a potrzebowałabym wzmacniacz który mozna zamontowac na nim... Ale dzieki i za to.. na pewno sie przyda :-)

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 142 gości